Наголошуємо, що з 1 січня 2020 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік, який буде тривати до 1 квітня 2020 р. Подати декларацію потрібно шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції». При декларуванні необхідно врахувати вищезазначені зміни.

УКРАЇНА

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

15.02.2019р.№ 5

Про затвердження плану заходів
щодо запобігання корупції
у виконавчому апараті
районної ради на 2019 рік

             Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.13 № -706, з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання проявам корупції:

1. Затвердити план заходів щодо запобігання корупції у виконавчому апараті районної ради на 2019 рік (додається).

2. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради забезпечити неухильне виконання плану щодо запобігання корупції у виконавчому апараті районної ради на 2019 рік у межах компетенції.

3. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті районної ради Ничипоренко Р.В. ознайомити з даним розпорядженням працівників виконавчого апарату районної ради.

4. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради забезпечити своєчасне заповнення та подання до 1 квітня 2019 року декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Голова районної ради                                                      М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (план антикорупц зах 2019.doc)план заходів[ ]63 kB

Наголошуємо, що з 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік, який буде тривати до 1 квітня 2019 р. Подати декларацію потрібно шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Упродовж семи днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції у виконавчому апараті Малинської районної ради є Ничипоренко Руслана Василівна

Електронна адреса для повідомлень: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для повідомлень: (04133) 5 38 00

Даний розділ буде призначений для постійного повідомлення та оновлення змін в антикорупційне законодавство, для роз’яснення щодо деяких норм чинного антикорупційного законодавства відносно конфлікту інтересів, а також інформування стосовно подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування