МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(п’ята сесія сьомого скликання)

 

від    25 березня 2016 року № 75

Про затвердження Порядку і нормативів

відрахування частини прибутку (доходу)

комунальних унітарних підприємств та їх

об’єднань, які належать до спільної власності

територіальних громад району або у статутних

фондах яких є частка спільної власності

територіальних громад району

         Керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.9.ст.69 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності та з метою мобілізації додаткових коштів до районного бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок і нормативи відрахування до загального         фонду районного бюджету комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, які належать до спільної власності територіальних громад району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад району, частини прибутку (доходу) на 2016 рік, за результатами щорічної фінансово-господарської діяльності у 2015 році ( додається ).

2. Малинській ОДПІ здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до Порядку і нормативів, затверджених цим рішенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                   М.С.Левковець                                                                                                

                                                                                            

Додаток

                                                                                         до рішення

                                                                                         районної ради

                                                                                         від 25.03.2016 р. № 75

Порядок і нормативи

відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до спільної власності територіальних громад району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад району, частини прибутку (доходу) за результатами щорічної фінансово-господарської діяльності

  1. Відповідно до цього Порядку, комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання, які належать до спільної власності територіальних громад району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад району, здійснюють відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку ( доходу ) за результатами щорічної фінансово-господарської діяльності.
  2. Відрахування частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності здійснюються комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до спільної власності територіальних громад району, у розмірі 15 відсотків чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положенням (стандартами) бухгалтерського обліку.
  3. Частина прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду районного бюджету, розраховується комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до порядку, встановленого Державною податковою адміністрацією для державних та казенних підприємств.
  4. Визначена відповідно до Порядку і нормативів частина прибутку (доходу) сплачується у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкриті в органах Державного казначейства.
  5. Одночасно зі сплатою частини прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету платники податку нараховують та вносять до бюджету авансовий внесок з податку на прибуток за діючою ставкою по даному податку, нарахований на суму дивідендів (частини прибутку), призначених для виплати. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету (до/або) одночасно із сплатою частини прибутку та відображається у декларації з податку на прибуток підприємства.
  6. Інформацію про нарахування та сплату частини прибутку (доходу) відповідно до Порядку і нормативів комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають галузевим управлінням у функціональному підпорядкуванні яких вони перебувають , або, які здійснюють функції з управління частками ( акціями, паями) спільної власності територіальних громад району, що у їх статутних фондах .

Заступник голови ради                                                      Р.В.Ничипоренко

enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0571378
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
853
1635
2488
6821
17247
33929
571378

Прогноз сьогодні
1704

9.57%
11.17%
2.67%
0.85%
0.27%
75.47%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Your IP:34.228.30.69

Контакти

Open in new window