МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(шоста сесія сьомого скликання)

 

      

від 22 квітня 2016 року № 93

Про реформування друкованого засобу масової

інформації та редакції, засновником

(співзасновником) яких є Малинська районна рада

 

           Керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», ст.ст. 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільним та Господарським Кодексами України, на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Малинські новини» стосовно способу реформування, враховуючи рішення президії районної ради від 12.04.2016р., рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА: 

1.      Затвердити рішення президії районної ради від 12.04.2016 року про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Малинські новини» та редакції газети «Малинські новини», співзасновником яких є Малинська районна рада.

2. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети «Малинські новини» та редакції газети «Малинські новини» відповідно до Програми реформування друкованого засобу масової інформації газети «Малинські новини» та редакції газети «Малинські новини».

3.      Доручити голові постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності Костєрєву В.І. та в.о. редактора газети Кулаківську С.О. підготувати з юридичною компанією, яка має досвід реформування друкованих засобів масової інформації, проект угоди щодо розроблення Програми реформування друкованого засобу масової інформації газети «Малинські новини» та редакції газети «Малинські новини».

4.      Затвердити Програму реформування друкованого засобу масової інформації газети «Малинські новини» та редакції газети «Малинські новини» на черговій сесії районної ради.

5. Створити комісію з перетворення редакції газети «Малинські новини»  у складі 3 (трьох) чоловік:

- Ничипоренко Р.В.- заступник голови районної ради, голова комісії

- Костєрєва В.І. – голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності

- Кулаківської С.О. – в.о. редактора газети «Малинські новини».

6. Комісії з перетворення редакції газети «Малинські новини»:

6.1.   Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.

6.2.   У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.

Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

6.3.   Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

7.Надіслати це рішення Державному комітету телебачення і радіомовлення України, Міністерству юстиції України та трудовому колективу редакції.

8.В.о. редактора газети «Малинські новини» опублікувати це рішення у місячний строк з дня його прийняття у газеті «Малинські новини».

Голова районної ради                                                   М.С.Левковець