У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради


(вісімнадцята сесія сьомого скликання)


      від  28 липня  2017  року  № 233


Про внесення змін до районної  програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території  Малинського району на 2015-2017 роки


     Розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 19.07.2017 р.№03-1/1264, відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності , районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної програми розвитку та утримання автомобільних доріг  на території Малинського району на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради 6 скликання від 25.03.2015 року, а саме викласти розділи 1 та 6 в наступній редакції:«1.Загальна частина

Районна програма розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015-2017 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до статей 16, 17 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України ,,Про автомобільний транспорт”.

Мережа автомобільних доріг району є невід’ємною частиною єдиної державної транспортної системи, що забезпечує роботу всіх галузей економіки та соціальної інфраструктури району.

Загальна протяжність усіх автомобільних доріг району становить 764,2 км, 448,4 км - дороги загального користування, з них 82,8 км - державного значення і 315,8 км – дороги та вулиці населених пунктів, які перебувають у комунальній власності сільських, селищних рад району.

         Автодороги  державного та місцевого значення знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг Житомирської області.

Низький стан експлуатаційного утримання автодоріг та відсутність відповідного фінансування негативно впливають на безпеку дорожнього руху, сприяють збільшенню кількості дорожньо-транспортних пригод.

           У зв'язку зі значним транспортним навантаженням, шляхова мережа району втрачає свої експлуатаційні якості і потребує як утримання так і капітального ремонту, а місцями й повної реконструкції. На даний час у більшості випадків в районі виконується поточний ямковий ремонт дорожнього покриття, який не дає довготривалого ефекту і через деякий час потребує його повторного здійснення. Такий стан автомобільних доріг загального користування гальмує соціально-економічний розвиток району, негативно впливає на розвиток  галузей, створює соціальну напругу.

Законом України «Про Державний бюджет України» визначається обсяг фінансових ресурсів, який спрямовується з Державного бюджету Службі автомобільних доріг для фінансування робіт із будівництва, реконструкції, ремонтів та утримання мережі доріг загального користування, однак, обсяги фінансування з державного бюджету упродовж останніх років не забезпечували нормативних термінів проведення ремонтних робіт автомобільних доріг.

          Відповідно до внесених  змін до законів України «Про автомобільні дороги»,   «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та статті 91 Бюджетного кодексу України кошти місцевих бюджетів можуть спрямовуватись на поточний, капітальний ремонти, реконструкцію, будівництво, експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності, автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також капітальний та поточний ремонти вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення.      

             Для часткового розв’язання даних проблем на рівні району, вирішення питань підтримання та розвитку  мережі автодоріг та вулиць розроблена  дана програма.»


«6. Відповідальні виконавці Програми

Відповідальними виконавцями Програми  є відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, в частині забезпечення робіт із будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення. В частині моніторингу за ходом виконання і дотримання графіку робіт – райдержадміністрація,  міська, селищні та сільські ради.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань земельних ресурсів, соціально-економічного  розвитку села, з питань промисловості, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та екології.


Голова районної ради                                                     М.С.Левковець

enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0571225
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
700
1635
2335
6821
17094
33929
571225

Прогноз сьогодні
1440

9.58%
11.17%
2.67%
0.85%
0.27%
75.47%
Online (15 minutes ago):43
43 guests
no members

Your IP:34.228.30.69

Контакти

Open in new window