У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять шоста сесія сьомого скликання)
від 26 жовтня 2018 року № 388


Про звернення до Кабінету Міністрів України

щодо внесення змін до постанови

Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975


Керуючись ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з гуманітарних питань та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів Малинської районної ради щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975 «Про затвердження Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві»(додається).

  2.  Надіслати текст звернення депутатів Малинської районної ради щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975 до  Кабінету Міністрів України.

            3.Доручити голові районної ради підписати дане звернення.
Голова районної ради                                               М.С.Левковець

УКРАЇНА

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 6а м.Малин Житомирська область 11601 тел./факс (04133) 5-38-00

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  www.malyn-rayrada.gov.ua Код 13577103____________ №____________                        Прем’єр-міністру України                     

 На №________від_______               Гройсману В.Б.           

Шановний Володимире Борисовичу!

   Постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013р. №975 затверджено Порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві. Вказаним Порядком передбачена виплата  одноразової грошової допомоги  у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста, яка виплачується рівними частинами членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблого (померлого) військовослужбовця.

   Члени сім’ї та батьки загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста визначаються відповідно до Сімейного кодексу України, а утриманці - відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

         На жаль, трапляються випадки, коли в учасників бойових дій, які загинули під час виконання обов’язків військової служби немає сім’ї, батьків, утриманців. Саме така ситуація склалася з учасником бойових дій – учасником АТО Влодарським Олексієм Костянтиновичем, жителем смт. Гранітне Малинського району, який загинув під час виконання обов’язків військової  служби 2 жовтня 2018 року. Олексій та його молодші сестри і брат росли без батьків (смерть обох батьків пов’язана з  Чорнобильською катастрофою), їх виховувала тітка. Всі витрати, пов’язані з похованням брата, взяла на себе молодша сестра. Проте, на отримання одноразової грошової допомоги вона немає права.

          Враховуючи вищевикладене, звертаємось до Вас із проханням доповнити вищевказаний Порядок пунктом, яким передбачити, в разі відсутності членів сім’ї, вказаних в п.5 Порядку, надавати грошову допомогу рідним братам або сестрам, які здійснювали поховання. 
         Звернення прийнято на двадцять шостій сесії районної ради сьомого скликання 26 жовтня 2018 року.


За дорученням депутатів районної ради

Голова районної ради                   М.С.Левковець

enfrdeitptrues
No result...