МИ, ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ, ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(восьма сесія сьомого скликання)

 

      

від 22 липня 2016 року № 106

Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2016 року та план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року

 

Заслухавши звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2016 року та план роботи районної ради на IІ півріччя 2016 року, розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись п.6 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2016 року взяти до відома ( додається).
 2. Затвердити план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року (додається).
 3. Рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 15 січня 2016 року «Про план роботи районної ради на І півріччя 2016 року» зняти з контролю.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Ничипоренко Р.В., голів постійних комісій районної ради.

Головарайонної ради                                                             М.С.Левковець

Додаток

до рішення 8 сесії районної

ради 7 скликання № 106

від 22 липня 2016 року

З В І Т

про виконання плану роботи районної

ради за І півріччя 2016 року

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись Регламентом роботи районної ради діяльність Малинської районної ради в першому півріччі 2016 році була зосереджена на:

-         посилення впливу депутатів на стан справ у районі; проведення комплексних заходів по управлінню майном спільної власності територіальних громад району;

-         здійснення заходів по виконанню прийнятих районних програм;

-         співпраці районної ради з сільськими, селищними радами та районною державною адміністрацією.

За звітний період головою районної ради, депутатами, виконавчим апаратом районної ради особлива увага приділялася вдосконаленню сесійної діяльності ради. За цей період проведено 4 сесії районної ради, на яких розглянуто 55 питань та прийнято по них відповідні рішення.

Основні питання, які розглянуті на сесіях:

-         Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

-         Про Програму соціально - економічного розвитку Малинського району на 2016 рік.

-         Про районну Програму соціальної підтримки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на 2016 рік

-         Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо передачі повноважень по розпорядженню землями сільськогосподарського призначення державної власності органам місцевого самоврядування.

-         Про затвердження Комплексної Програми профілактики злочинності у Малинському районі на 2016-2020 роки.

-         Про звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради, депутатів Житомирської обласної ради Диняка С.В., Дзюбенка О.М., Перегуди В.П. щодо можливості добудови незакінченого будівництва місцевої дільничної лікарні в смт.Чоповичі.

-         Про Програму розвитку Малинської ОДПІ ДФС у Житомирській області щодо облаштування сервісних центрів обслуговування платників на 2016 рік.

-         Про передачу приміщення Головківської ЗОШ І-ІІ ступеніву комунальну власність територіальної громади Головківської сільської ради.

-         Про звернення до Міністра охорони здоров’я України, до голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради, депутатів Житомирської обласної ради Диняка С.В., Дзюбенка О.М., Перегуди В.П. щодо створення на базі Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання лікарні інтенсивного лікування

-         Про звіт керівника КП «Малинська районна друкарня» про фінансово-господарську діяльність підприємства

-         Про Програму стимулювання населення та ОСББ Малинського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2016-2018 роки.

-         Про встановлення розміру вартості харчування та компенсації виплат дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками АТО на 2016 рік.

-         Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, співзасновником якого є Малинська районна рада

-         Про комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Малинського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

-         Про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів культури, що   перебувають   у   спільній   власності територіальних громад сіл, селищ району.

-         Про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші».

Виконавчий апарат районної ради велику увагу звертав на організацію діяльності постійних комісій. За звітний період проведено 6 засідань постійних комісій, на яких розглянуто 48 питань.

Розглянуто спільно із сільськими та селищними головами ряд важливих питань діяльності органів місцевого самоврядування по забезпеченню розвитку підвідомчих територій, зокрема :           про стан утримання та ремонту комунальних доріг району в 2016 році; обговорення проекту концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні, створення Малинської об’єднаної територіальної громади з центром в м.Малині; про шляхи поповнення дохідної частини місцевих бюджетів в поточному році.

Працівниками виконавчого апарату надається практична та методична допомога в організації роботи органів місцевого самоврядування.

Велика увага під час проведення днів районної ради приділяється стану благоустрою в населених пунктах, належного санітарного стану в закладах культури, освіти, медицини, торгівлі та пожежної безпеки.

З метою підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування в районі, надання методичної допомоги радам та їх посадовим особам щодо виконання своїх повноважень виконавчим апаратом районної ради спільно з райдержадміністрацією організовувалися семінари-наради сільських, селищних голів, секретарів, спеціалістів сільських, селищних рад, на яких вивчалися зміни в чинному законодавстві, обговорювалися проблеми організаційно-масової роботи органів місцевого самоврядування та інші.

Керівництво ради, її виконавчий апарат приділяли увагу роботі із зверненнями громадян. За цей період надійшло 21 звернення від жителів району, 12 громадянам виділено матеріальну допомогу на лікування на суму 21000 грн. На особистому прийомі в голови районної ради та його заступника побувало 48 жителів району.

На офіційному веб-сайті районної ради www.malyn-rayrada.gov.ua та в засобах масової інформації району постійно висвітлювалася діяльність районної ради та сільських, селищних рад. Розміщення проектів рішень та рішень районної ради на інтернет - сторінці районної ради набули системності та дають змогу депутатам всіх рівнів та жителям району ознайомитись із діяльністю Малинської районної ради.

Голова, заступник голови, виконавчий апарат, депутати районної ради брали участь у відзначенні професійних свят. Кращі працівники району нагороджувалися Грамотами та Подяками районної ради та районної державної адміністрації без вручення цінних подарунків, премій.

Заступник голови

районної ради                                                                                                                Р.В.Ничипоренко


Додаток

до рішення 8 сесії районної

ради 7 скликання № 106

від 22 липня 2016 року

ПЛАН

роботи Малинської районної ради

на ІІ півріччя 2016 року

Питання для розгляду районною радою:

 1. 1.Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року.
 1. 2.Про оптимізацію шкільної мережі та шляхи утримання в належному стані закладів освіти району.
 1. 3.Про призначення керівників комунальних підприємств районної ради.
 1. 4. Про хід виконання районної програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території Малинського району на 2015-2017 роки.
 1. 5.Про проведення заходів щодо сприяння створення Малинської об’єднаної територіальної громади з центром в м.Малині.
 1. 6.Про реформування друкованого засобу масової інформації.
 1. 7.Про підготовку бюджетних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період.
 1. 8.Про звіти керівників комунальних підприємств та установ.
 1. 9.Про звіт депутата районної ради про виконання рішень ради та депутатську діяльність на території виборчого округу.
 1. 10.Про звіти голів постійних комісій районної ради про роботу постійних комісій.

2. Питання для розгляду на засіданнях президії районної ради

2.1.     Про порядок денний сесій районної ради.

2.2.     Узгодження проектів рішень ради.

           

3. Питання для вивчення та розгляду постійними комісіями

 1. 1.Про стан підготовки та проходження опалювального періоду в закладах освіти, культури та медицини .
 1. 2.Про оптимізацію шкільної мережі та шляхи утримання в належному стані закладів освіти району.
 1. 3.Про звіти керівників комунальних підприємств та установ.
 1. 4.Про реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні

4. Сприяння депутатам районної ради у здійсненні

ними своїх повноважень

4.1.     Навчання депутатів.

4.2.     Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів для звітів депутатів.

4.3.     Проведення днів депутата .

4.4.     Організація прийомів громадян.

5. Здійснення взаємодії з місцевими радами та їх органами, надання методичної та практичної допомоги посадовим особам місцевого самоврядування.

5.1.     Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради (за окремим планом).

5.2.     Надання методичної допомоги сільським, селищним радам у підготовці та проведенні сесій, навчанні депутатів сільських, селищних рад.

5.3.     Проведення семінарів-нарад із сільськими, селищними головами, секретарями та спеціалістами сільських, селищних рад.

5.4.     Організація та участь у проведенні заходів до єдиного "Дня депутата", у відзначенні державних, професійних свят та пам’ятних дат.

6. Організаційно-масові заходи

6.1. Участь в організації заходів в області та районі у зв’язку з відзначенням державних та професійних свят.

Заступник голови районної ради                                                                              Р.В.Ничипоренко


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0918720
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
438
444
4393
4393
2870
18091
918720

Прогноз сьогодні
528

6.32%
16.37%
8.17%
0.66%
0.21%
68.27%
Online (15 minutes ago):9
9 guests
no members

Your IP:3.81.28.10