У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(восьма сесія сьомого скликання)

 

 

від 22 липня 2016 року №116

Про впорядкування об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Малинського району

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства правового статусу приміщення, яке було передано у власність редакції газети «Малинські новини» згідно рішень 5 сесії Малинської районної ради народних депутатів 22 скликання від 15 серпня 1995 року та 5 сесії Малинської районної ради 23 скликання від 17.02.1999 року, відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування   в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Рішення 5 сесії Малинської районної ради народних депутатів 22 скликання від 15 серпня 1995 року «Про приміщення друкарні» та п. 3 рішення 5 сесії Малинської районної ради 23 скликання від 17.02.1999 року в частині безкоштовної передачі приміщень скасувати, як такі, що не відповідають вимогам законодавства.
  2. Включити до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Малинського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 липня 2013 року № 427, кімнати в приміщенні, яке знаходиться за адресою: м.Малин, вул.Кримського, 7, орієнтовною площею 118 кв.м.
  3. Закріпити вищевказане приміщення на балансі комунального підприємства Малинська районна друкарняна праві господарського відання.
  4. Балансоутримувачу вищевказаного приміщення КП «Малинська районна друкарня» (Терещенко С.І.) провести державну реєстрацію права власності за територіальними громадами сіл, селищ Малинського району, в особі Малинської районної ради.

5.  Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакціїгазети «Малинські новини»згідно рішення районної ради від 22 квітня 2016 року № 93, винести на розгляд сесії районної ради питання щодо надання в орендуредакції газети «Малинські новини» вищевказаного приміщення, строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                                                     М.С. Левковець