МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(шістнадцята сесія сьомого скликання)

 

від 22 березня 2017 року № 208

Про закриття відділення стаціонарного догляду та впорядкування структури територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району

Розглянувши листи Малинської районної державної адміністрації від 10.02.2017 р. № 03-1\338 та від 14.02.2017р.№03-1/355 про оптимізацію мережі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району, керуючись ст.43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розміщення відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району   на території новоствореної Чоповицької ОТГ та його функціонування на базі комунального майна територіальної громади Чоповицької селищної ради, з метою недопущення дублювання функцій бюджетних установ, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності від 15.03.2017 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

       1.Закрити відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району.

2. Заступнику голови райдержадміністрації Сивку В.В. та директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району Ребренюк М.К.:

   2.1.Забезпечити в установленому чинним законодавством порядку влаштування одиноких непрацездатних громадян, що перебувають у відділенні стаціонарного догляду до спеціалізованих закладів Департаменту праці та соціального захисту Житомирської облдержадміністрації.

  3. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району Ребренюк М.К. здійснити організаційно-правові заходи, пов’язані з виконанням цього рішення, в тому числі:

    - провести процедуру скорочення соціальних робітників, які обслуговують Чоповицьку ОТГ, та працівників відділення стаціонарного догляду, яке ліквідовується, згідно з вимогами чинного законодавства;

- подати на затвердження чергової сесії районної ради Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району, штатний розпис, приведені у відповідність до цього рішення.

4.                    Затвердити структуру територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району згідно додатку.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                 М.С.Левковець

Додаток

до рішення районної ради

                                                                            від 22 березня 2017 року № 208

Структура територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району

 -   апарат територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району

-     відділення соціальної допомоги вдома;

-     відділення денного перебування;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Заступник голови

районної ради                                                                         Р.В.Ничипоренко

enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0571221
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
696
1635
2331
6821
17090
33929
571221

Прогноз сьогодні
1440

9.58%
11.17%
2.67%
0.85%
0.27%
75.47%
Online (15 minutes ago):39
39 guests
no members

Your IP:34.228.30.69

Контакти

Open in new window