У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(тридцять перша сесія сьомого скликання)


      

від 18 жовтня 2019 року № 453

Про  виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2019 року 

 

Заслухавши звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2019 року, розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись п.6 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт  про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2019 року взяти до відома ( додається).

2.Рішення районної ради від  22 лютого  2019  року  № 418 «Про  виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2018 року та план роботи районної  ради на  І півріччя 2019 року»  зняти з контролю.

Голова  районної ради                                                           М.С.Левковець

Додаток

до рішення 31 сесії районної

ради 7 скликання № 453

від 18.10.2019 року

З В І Т

про виконання плану роботи районної

ради за І півріччя 2019 року

Відповідно до  Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись Регламентом роботи районної ради діяльність Малинської районної ради  в першому півріччі 2019 році була зосереджена на:

посилення впливу депутатів на стан справ у районі; проведення комплексних заходів по управлінню майном спільної власності територіальних громад району;

здійснення заходів по виконанню прийнятих районних програм;

співпраці районної ради з сільськими та Гранітненською селищною радами та районною державною адміністрацією.

За звітний період головою районної ради, депутатами, виконавчим апаратом районної ради особлива увага приділялася вдосконаленню сесійної діяльності ради. За цей період проведено 3 сесії районної ради, на яких розглянуто 34 питання та прийнято по них відповідні рішення.

Основні питання, які розглянуті на сесіях:

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

Про Програму стимулювання населення та ОСББ Малинського району  щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2019-2020 роки

Про виконання плану роботи районної  ради за  ІІ півріччя 2018 року та план роботи районної ради на І півріччя 2019 року

Про внесення змін до районної Програми створення та ведення містобудівного кадастру в Малинському районі на 2018 – 2021 роки.

Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території Малинського району на 2018 – 2020 роки.

Про районну Програму виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.

Про внесення змін до районних програм у галузі охорони здоров’я.

Про внесення змін до районної Програми поліпшення медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2018 – 2019 роки.

Про внесення змін до районної Програми розвитку культури, духовності та туризму на 2018 – 2021 роки.

Про внесення змін до районної Програми охорони та збереження культурної спадщини на 2018 – 2020 роки.

Про внесення змін до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинського району на 2018 – 2020 роки.

Про оголошення  в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші».

Про затвердження технічної документації  з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ПрАТ «Пинязевицький кар’єр».

Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Про хід виконання районної Програми поліпшення медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2018 – 2019 роки

Про хід виконання Комплексної програми підтримки діяльності комунальної установи «Малинський районний трудовий архів» Малинської районної ради на 2016 – 2021 роки.

Про звіт керівника КП «Малинська районна друкарня» Малинської районної ради про фінансово-господарську діяльність підприємства.

Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Малинською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 – 2020 роки.

Виконавчим апаратом районної ради на належному рівні проведено підготовку необхідних матеріалів для розгляду засіданнях постійних комісій. За звітний період проведено 9 засідань постійних комісій, на яких розглянуто 34 питання та 174 листи-клопотання на виділення коштів.

Розглянуто спільно із сільськими та Гранітненським селищним головою ряд важливих питань діяльності органів місцевого самоврядування по забезпеченню розвитку підвідомчих територій, зокрема :        про стан утримання та ремонту комунальних доріг району; про шляхи поповнення дохідної частини місцевих бюджетів в поточному році; про вирішення питання додаткових коштів на фінансування галузей освіта та охорона здоров’я.

Працівниками виконавчого апарату надається практична та методична допомога в організації роботи органів місцевого самоврядування.

Набули системного характеру спільна робота керівництва районної ради, районної державної адміністрації та районної ради ветеранів в плані відзначення жителів району, яким виповнилось 90 і більше років, ветеранів війни та праці.

З метою підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування в районі, надання методичної допомоги радам та їх посадовим особам щодо виконання своїх повноважень виконавчим апаратом районної ради спільно з райдержадміністрацією організовувалися семінари-наради сільських, Гранітненського селищного голови, секретарів, спеціалістів місцевих рад, на яких вивчалися зміни в чинному законодавстві, обговорювалися проблеми організаційно-масової роботи органів місцевого самоврядування та інші.

Керівництво ради, її виконавчий апарат приділяли увагу роботі із зверненнями громадян. За цей період надійшло 41 звернення від жителів району, 34  громадянам виділено матеріальну допомогу на лікування  на суму 70400 грн. На особистому прийомі в голови районної ради та його заступника побувало  36 жителів району та міста.

На офіційному веб-сайті районної ради www.malyn-rayrada.gov.ua  та в засобах масової інформації району постійно висвітлювалася діяльність районної ради та сільських, селищних рад.  Розміщення проектів рішень та рішень районної ради на інтернет - сторінці районної ради набули системності та дають змогу депутатам всіх рівнів та жителям району ознайомитись із діяльністю Малинської районної ради.

Голова, заступник голови, виконавчий апарат, депутати районної ради брали участь у відзначенні професійних свят. Кращі працівники району нагороджувалися Грамотами та Подяками районної ради  та районної державної адміністрації.

Заступник голови

районної ради                                                             Р.В.Ничипоренко