У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять перша сесія сьомого скликання)

      

від  15 грудня 2017  року  № 291

Про співфінансування проектів,

що подаються на конкурсний відбір,

передачу функцій замовника та проектно-

кошторисної документації

Розглянувши лист Малинської райдержадміністрації від 13.12.2017 р. №03-1/2067, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів держаного фонду регіонального розвитку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року №196, з метою співфінансування інвестиційного   проекту  регіонального  розвитку «Підвищення рівня якості надання культурних послуг мешканцям Малинського району Житомирської області» в розмірі 30% від загальної вартості проекту, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Відділу культури Малинської райдержадміністрації (Фещенко Л.С.) передати з балансу відділу культури Малинської районної державної адміністрації проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт районного будинку культури по вул. Грушевського, 16 в м. Малині Житомирської області» вартістю 150,0 тис.грн., на баланс департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

  1. Управлінню фінансів Малинської райдержадміністрації (Козленко М.М.) передбачити у видатковій частині районного бюджету на 2018 рік співфінансування в сумі 3000,0 тис.грн. або 30% від загальної вартості даного проекту.
  2. Передати функції  замовника  будівництва по об’єкту «Капітальний

ремонт районного будинку культури по вул.Грушевського,16  в м. Малині Житомирської області» департаменту містобудування, архітектури, будівництва  та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

  1. Рекомендувати голові Малинської райдержадміністрації Кисельчуку Д.В. укласти відповідну угоду з департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації щодо реалізації вищевказаного проекту.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію

районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з  питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                                                          М.С.Левковець