У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять перша  сесія сьомого скликання)

      

від 15  грудня  2017 року № 266

Про визначення умов оплати праці заступника голови районної ради на 2018 рік

Відповідно до ст.21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", враховуючи рекомендації постійної  комісії  з питань  законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

         ВИРІШИЛА:

  1. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.
  2. Здійснювати преміювання заступника голови районної ради щомісячно в розмірі 25 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи та надбавки за вислугу років (при економії фонду оплати праці – до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за високі досягнення у праці,  виконання особливо важливої роботи та надбавки за вислугу років) за фактично відпрацьований час в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.
  3. Надавати заступнику голови районної ради матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати для вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення при наданні щорічної відпустки в    межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.  Преміювання заступника голови районної ради до державних та професійних свят здійснювати у порядку, передбаченому чинним законодавством України в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.

 4.Виплати надбавки за вислугу років та надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради  проводити в залежності від наявного стажу та присвоєного рангу.

Голова районної ради                                                                      М.С.Левковець


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0899348
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
320
357
2145
5123
1589
20193
899348

Прогноз сьогодні
360

6.42%
15.88%
8.34%
0.67%
0.21%
68.47%
Online (15 minutes ago):11
11 guests
no members

Your IP:18.232.38.214