У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять перша сесія сьомого скликання)

 

 

      

від  15 грудня 2017  року  № 280

 

Про забезпечення підвозу учнів

та педагогічних працівників

до закладів освіти Малинського

району на 2018 рік

Розглянувши лист Малинської районної державної адміністрації від 17.11.2017р.№03-1/1927 про забезпечення підвозу учнів та педагогічних працівників до закладів освіти Малинського району на 2018 рік, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13,66 Закону України «Про освіту», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відділу освіти Малинської райдержадміністрації (Коробейник В.В.) передбачити в повному обсязі в  кошторисі доходів і видатків на 2018 рік видатки для забезпечення належного підвозу учнів та вчителів до закладів освіти району і у зворотньому напрямку,  до місць проведення конкурсів, змагань, олімпіад та інших потреб, пов’язаних з навчально-виховним процесом на 2018 рік.
  2. Рекомендувати заступнику голови районної державної адміністрації Сивку В.В. та начальнику відділу освіти райдержадміністрації Коробейнику В.В.:

- звернутись до сільських та селищних голів, депутатів місцевих рад, депутатів Житомирської обласної ради з клопотанням надання фінансового ресурсу відділу освіти Малинської райдержадміністрації для забезпечення пільгового підвезення учнів та педагогічних працівників в 2018 році.

- розробити заходи щодо оптимізації автобусної сітки, економії паливно-мастильних матеріалів, встановити дієвий контроль за використанням автобусного парку відділу освіти.

  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

 Голова районної ради                                                   М.С. Левковець