У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

 

(двадцять перша сесія сьомого скликання)

 

      

від  15 грудня 2017 року № 281

 

Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати у дошкільних навчальних закладах на 2018 рік

 

           Розглянувши лист Малинської районної державної адміністрації   від 17.11.2017р. №03-1/1927 про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати у дошкільних навчальних закладах на 2018 рік, відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частин п’ятої, шостої статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.04 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.02 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності та з гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити середній розмір вартості харчування на день на  одну дитину згідно з натуральними нормами в дошкільних навчальних закладах  на 2018 рік :

для дітей віком до 3-х років   – 22,00 грн.

для дітей віком від 3-х до 7-и років  - 26,00 грн.

2. Встановити батьківську плату  у розмірі 40% вартості харчування для сільських дошкільних закладів та 60% вартості харчування для смт. Гранітне.

 

3. Установити 50% знижку з плати для батьків від вартості одного відвідування для дітей з багатодітних сімей, які мають троє і більше дітей.

 

4. Звільнити від плати за харчування в дошкільних навчальних закладах батьків та осіб, які їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування,  дітей-інвалідів дитинства та дітей, батьки яких є учасниками АТО.

 

    5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, соціального захисту населення

 

 

Голова районної ради                                                                 М.С.Левковець