У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради


(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)      

від  10 серпня 2018  року  № 367


Про хід виконання районної програми

розвитку та утримання автомобільних

доріг на території Малинського району

на 2018-2020 роки


Заслухавши та обговоривши інформацію  начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Осадчого О.В. про хід виконання районної програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території  Малинського району на 2018-2020 роки, відповідно до п.16 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з  питань земельних ресурсів, соціально-економічного розвитку села, з питань промисловості, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та екології, районна рада


В И Р І Ш И Л А :


    1.Інформацію заступника начальника управління регіонального розвитку районної державної адміністрації Кириченка С.В. про хід виконання районної програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території  Малинського району на 2018-2020 роки взяти до відома.

    2.Враховуючи зростання соціальної напруги в районі через незадовільний стан утримання автомобільних доріг на території району звернутись до голови обласної державної адміністрації Гундича І.П. щодо належного вирішення даного питання.

Голова районної ради                                                                  М.С. Левковець