МИ, ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ, ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради


(двадцять п’ята сесія сьомого скликання)      

від  10 серпня 2018  року  № 364


Про  виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2018 року  

 


Заслухавши звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2017 року, розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись п.6 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада


ВИРІШИЛА:1.Звіт  про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2018 року взяти до відома ( додається).


2.Рішення 21 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня  2017 року № 264 «Про  виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2017 року та план роботи районної  ради на  І півріччя 2018 року »  зняти з контролю.
Голова  районної ради                                                           М.С.ЛевковецьДодаток

до рішення 25 сесії районної

ради 7 скликання №

від 10.08.2018 року


З В І Т

про виконання плану роботи районної

ради за І півріччя 2018 рокуВідповідно до  Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись Регламентом роботи районної ради діяльність Малинської районної ради  в першому півріччі 2017 році була зосереджена на:

посилення впливу депутатів на стан справ у районі; проведення комплексних заходів по управлінню майном спільної власності територіальних громад району;

здійснення заходів по виконанню прийнятих районних програм;

співпраці районної ради з сільськими та Гранітненською селищною радами та районною державною адміністрацією.


За звітний період головою районної ради, депутатами, виконавчим апаратом районної ради особлива увага приділялася вдосконаленню сесійної діяльності ради. За цей період проведено 3 сесії районної ради, на яких розглянуто 70 питань та прийнято по них відповідні рішення.

Основні питання, які розглянуті на сесіях:


Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Центральна районна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської районної ради

Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Районний Будинок культури» Малинської районної ради.

Про діяльність Малинської районної організації ветеранів України у 2017 році.

Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Малинського району

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік

Про звернення до Верховної Ради України щодо захисту інтересів аграріїв при вирощуванні та реалізації олійних культур

Про районну програму поповнення бібліотечних фондів Малинської центральної районної бібліотеки  ім. В. Скуратівського на 2018-2019 роки.

Про затвердження районної програми охорони та збереження культурної спадщини на 2018 – 2020 роки

Про внесення змін до районної Програми фінансування компенсаційних виплат  на надання    пільг  з  послуг  зв’язку,  інших передбачених    законодавством   пільг  та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій  громадян    на 2018 - 2020 роки.

Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області та затвердження Статуту.

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти району .

Про районну програму розвитку та утримання автомобільних доріг на території Малинського району на 2018 – 2020 роки.

Про затвердження районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 – 2020 роки

Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на 2017 -2020 роки

Про оголошення  в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами «сезону тиші».

Про план роботи районної  ради на  ІІ півріччя 2018 року 

Про тимчасовий порядок видалення дерев,  кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів на території Малинського району

Про хід виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинського району на 2018 -2020 роки.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Малинського району Житомирської області .

Про затвердження Порядку конкурсного відбору директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області. 

Про районну Програму створення та ведення містобудівного кадастру в Малинському районі на 2018 – 2021 роки

Про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами в Малинському районі на 2018 – 2022 роки.

Про  пільговий проїзд окремих категорій громадян  автомобільним  транспортом загального користування.

Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо
надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.


Виконавчий апарат районної ради велику увагу звертав на організацію діяльності постійних комісій. За звітний період проведено 6 засідань постійних комісій, на яких розглянуто 71 питання та 143 листи-клопотання на виділення коштів.

Розглянуто спільно із сільськими та Гранітненським селищним головою ряд важливих питань діяльності органів місцевого самоврядування по забезпеченню розвитку підвідомчих територій, зокрема :        про стан утримання та ремонту комунальних доріг району; про шляхи поповнення дохідної частини місцевих бюджетів в поточному році; про вирішення питання додаткових коштів на фінансування галузей освіта та охорона здоров’я.


Працівниками виконавчого апарату надається практична та методична допомога в організації роботи органів місцевого самоврядування.


Набули системного характеру спільна робота керівництва районної ради, районної державної адміністрації та районної ради ветеранів в плані відзначення жителів району, яким виповнилось 90 і більше років, ветеранів війни та праці.


З метою підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування в районі, надання методичної допомоги радам та їх посадовим особам щодо виконання своїх повноважень виконавчим апаратом районної ради спільно з райдержадміністрацією організовувалися семінари-наради сільських, Гранітненського селищного голови, секретарів, спеціалістів місцевих рад, на яких вивчалися зміни в чинному законодавстві, обговорювалися проблеми організаційно-масової роботи органів місцевого самоврядування та інші.


Керівництво ради, її виконавчий апарат приділяли увагу роботі із зверненнями громадян. За цей період надійшло 34 звернення від жителів району, 24  громадянам виділено матеріальну допомогу на лікування  на суму 39000 грн. На особистому прийомі в голови районної ради та його заступника побувало 53 жителя району та міста.


На офіційному веб-сайті районної ради www.malyn-rayrada.gov.ua  та в засобах масової інформації району постійно висвітлювалася діяльність районної ради та сільських, селищних рад.  Розміщення проектів рішень та рішень районної ради на інтернет - сторінці районної ради набули системності та дають змогу депутатам всіх рівнів та жителям району ознайомитись із діяльністю Малинської районної ради.


Голова, заступник голови, виконавчий апарат, депутати районної ради брали участь у відзначенні професійних свят. Кращі працівники району нагороджувалися Грамотами та Подяками районної ради  та районної державної адміністрації.


Заступник голови

районної ради                                                             Р.В.Ничипоренко


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0921872
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
773
714
3590
4393
6022
18091
921872

Прогноз сьогодні
960

6.30%
16.44%
8.16%
0.66%
0.21%
68.23%
Online (15 minutes ago):6
6 guests
no members

Your IP:18.208.126.130