У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(двадцять друга  сесія сьомого скликання)

від  2 лютого 2018 року № 298

Про передачу рухомого та нерухомого майна

з балансу відділу культури Малинської райдержадміністрації

                Розглянувши лист відділу культури Малинської райдержадміністрації від 22.01.2018р.№16/01-10 про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, з балансу відділу культури райдержадміністрації на баланс комунальних закладів культури району, керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 25.07.2012р. №288, враховуючи  рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з балансу відділу культури райдержадміністрації на баланс комунального закладу «Центральна районна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської районної ради рухоме та нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, згідно додатку 1.

2.Передати безоплатно з балансу відділу культури райдержадміністрації на баланс комунального закладу «Районний Будинок культури» Малинської районної ради рухоме та нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, згідно додатків 2,3.

3.Керівникам вищевказаних комунальних закладів культури приймання-передачу майна здійснити відповідно до чинного законодавства та надати районній раді акти приймання-передачі майна.

Голова районної ради                                                                                                М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (дод ПЕРЕЛІК майна культура.doc)додатки 1,2,3[ ]764 kB