У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

    (двадцять друга  сесія сьомого скликання)

від  2 лютого 2018 року № 295

Про затвердження штатних розписів комунальних закладів культури району

         З метою приведення у відповідність до чинного законодавства функціонування та фінансування комунальних закладів культури району, керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання КЗ «Малинська центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради від 22.01.2018р.№4 та клопотання КЗ «Районний будинок культури» Малинської районної ради від 22.01.2018р.№02 про затвердження штатних розписів комунальних закладів культури, рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

ВИРІШИЛА:

1.            Затвердити і ввести в дію з 15.02.2018 року штатний розпис КЗ «Малинська центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради (додається).

2.Затвердити і ввести в дію з 15.02.2018 року штатний розпис КЗ «Районний будинок культури» Малинської районної ради (додається).

       3.Ліквідувати  по відділу культури Малинської райдержадміністрації з КПКВК 1014080 – «Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва» з 15.02.2018 року з подальшим розподілом кошторису між вищевказаними комунальними закладами культури району.

4. Начальнику управління фінансів райдержадміністрації Козленко М.М., з метою забезпечення належного фінансування комунальних закладів культури: КЗ «Районний будинок культури»  Малинської районної ради та КЗ «Малинська центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради, підготувати пропозиції по внесенню змін  в рішення Малинської районної ради від 15.12.2017р.№263 «Про районний бюджет на 2018 рік» в частині перерозподілу коштів між кодами програмної класифікації по галузі «Культура».

5. Начальнику відділу культури райдержадміністрації Фещенко Л.С., начальнику управління фінансів райдержадміністрації Козленко М.М., керівнику КЗ «Районний будинок культури»  Малинської районної ради Ровнер В.В. та керівнику КЗ «Районний будинок культури»  Малинської районної ради врахувати вищевказані зміни та забезпечити фінансування згідно кошторисних призначень на 2018 рік.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                                                                                         М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (РБК.pdf)Штати РБК[ ]144 kB
Download this file (ЦРБ.pdf)штати ЦРБ[ ]96 kB
enfrdeitptrues
No result...