МИ, ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ, ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЛИНСЬКОГО РАЙОНУ!

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(тридцять п'ята сесія сьомого скликання)


 

      

від  08 квітня 2020 року № 502

 

Про виконання плану роботи районної  ради за  ІІ півріччя 2019 року

 

       Заслухавши звіт про виконання плану роботи районної  ради за  ІІ півріччя 2019 року та план роботи районної ради на І півріччя 2019 року, розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись п.6 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

Звіт  про виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2019 року взяти до відома ( додається).

Рішення 30 сесії районної ради 7 скликання від 14 червня 2019 року № 441 «Про  план роботи районної ради на ІI півріччя 2019 »  зняти з контролю.

 

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Ничипоренко Р.В., голів постійних комісій районної ради.

 

 

Голова  районної ради                                                            М.С.Левковець

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення 35 сесії районної

ради 7 скликання №502 
          від 08.04.2020 року

 

З В І Т

про виконання плану роботи районної

ради за ІI півріччя 2019 року

 

 

Відповідно до  Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись Регламентом роботи районної ради діяльність Малинської районної ради  в другому  півріччі 2019 році була зосереджена на:

посилення впливу депутатів на стан справ у районі; проведення комплексних заходів по управлінню майном спільної власності територіальних громад району;

здійснення заходів по виконанню прийнятих районних програм;

співпраці районної ради з сільськими та Гранітненською селищною радами та районною державною адміністрацією.

 

За звітний період головою районної ради, депутатами, виконавчим апаратом районної ради особлива увага приділялася вдосконаленню сесійної діяльності ради. За цей період проведено 2 сесії районної ради, на яких розглянуто 45 питань та прийнято по них відповідні рішення.

Основні питання, які розглянуті на сесіях:

 

Про хід виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинського району на 2018 -2020 роки

Про створення груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти Малинського району.

Про продовження дії контракту з керівником комунального підприємства «Малинська районна друкарня» Малинської районної ради.

Про продовження дії контракту з керівником комунальної установи «Малинський районний трудовий  архів» Малинської районної ради.

 Про внесення змін до районної Програми «Репродуктивне та статеве здоров'я населення Малинського району на 2018 – 2021 роки».

Про передачу автомобіля

Про передачу матеріальних цінностей.

Про надання дозволу КП «Малинська районна друкарня» Малинської районної ради на укладення договору особистого строкового сервітуту.

Про врегулювання питання утримання об’єкта спільного користування КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради.

Про звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації щодо незадовільного стану автодоріг району.

Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік

Про районний бюджет на 2020 рік

Про Програму забезпечення депутатської діяльності та відкритості в діяльності районної ради на 2020 рік

Про хід виконання районної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа  на 2018-2022 роки.

Про встановлення розміру вартості харчування та компенсації виплат дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками АТО/ООС на 2020 рік.

Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати у дошкільних навчальних закладах на 2020 рік.

Про забезпечення підвозу учнів та педагогічних працівників до закладів освіти Малинського району на 2020 рік.

Про затвердження Порядку і нормативів відрахування частини прибутку (доходу)комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, які належать до спільної власності територіальних громад  району або у статутних фондах яких є частка спільної власності територіальних громад району.

Про передачу коштів на здійснення видатків на утримання селищного, сільських закладів культури та селищного, сільських дошкільних закладів освіти у 2020 році

Про Програму соціально – економічного розвитку Малинського району на 2020 рік.

Про призначення директора комунального закладу «Центральна районна бібліотека ім.В.Скуратівського» Малинської районної ради

Про затвердження комплексної районної програми медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2020-2021 роки.

Про затвердження районної Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2023 роки.

Про результати діяльності Коростишівської місцевої прокуратури на території Малинського району упродовж 2019 року.

 

Виконавчий апарат районної ради велику увагу звертав на організацію діяльності постійних комісій. За звітний період проведено 6 засідань постійних комісій, на яких розглянуто 48 питань та 94 листти-клопотання на виділення коштів.

Розглянуто спільно із сільськими та Гранітненським селищним головою ряд важливих питань діяльності органів місцевого самоврядування по забезпеченню розвитку підвідомчих територій, зокрема :         про стан утримання та ремонту комунальних доріг району; про шляхи поповнення дохідної частини місцевих бюджетів в поточному році; про вирішення питання додаткових коштів на фінансування галузей освіта та охорона здоров’я.

 

Працівниками виконавчого апарату надається практична та методична допомога в організації роботи органів місцевого самоврядування.

 

З метою підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування в районі, надання методичної допомоги радам та їх посадовим особам щодо виконання своїх повноважень виконавчим апаратом районної ради спільно з райдержадміністрацією організовувалися семінари-наради сільських, Гранітненського селищного голови, секретарів, спеціалістів місцевих рад, на яких вивчалися зміни в чинному законодавстві, обговорювалися проблеми організаційно-масової роботи органів місцевого самоврядування та інші.

 

Керівництво ради, її виконавчий апарат приділяли увагу роботі із зверненнями громадян. За цей період надійшло 24 звернення від жителів району, 24  громадянам виділено матеріальну допомогу на лікування  на суму 32200 грн. На особистому прийомі в голови районної ради та його заступника побувало 46 жителів району та міста.

 

На офіційному веб-сайті районної ради www.malyn-rayrada.gov.ua  та в засобах масової інформації району постійно висвітлювалася діяльність районної ради та сільських, селищних рад.  Розміщення проектів рішень та рішень районної ради на інтернет - сторінці районної ради набули системності та дають змогу депутатам всіх рівнів та жителям району ознайомитись із діяльністю Малинської районної ради.

 

Голова, заступник голови, виконавчий апарат, депутати районної ради брали участь у відзначенні професійних свят. Кращі працівники району нагороджувалися Грамотами та Подяками районної ради  та районної державної адміністрації.

 

Заступник голови

районної ради                                                             Р.В.Ничипоренко


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0919088
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
314
492
806
4393
3238
18091
919088

Прогноз сьогодні
672

6.32%
16.37%
8.17%
0.67%
0.21%
68.27%
Online (15 minutes ago):9
9 guests
no members

Your IP:35.175.133.127