У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

 

(двадцять перша сесія сьомого скликання)

     

від  15 грудня 2017  року  № 264

 

Про  виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2017 року та план роботи районної  ради на  І півріччя 2018 року 

 

 

Заслухавши звіт про виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2017 року та план роботи районної ради на I півріччя 2018 року, розглянувши пропозиції постійних комісій районної ради, керуючись п.6 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Звіт  про виконання плану роботи районної ради за ІI півріччя 2017 року взяти до відома ( додається).

 

2.Затвердити план роботи районної ради на І півріччя 2018 року (додається).

 

4. Рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 16 червня  2017 року «Про план роботи районної  ради на  ІІ півріччя 2017 року»  зняти з контролю.

 

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Ничипоренко Р.В., голів постійних комісій районної ради.

 

 

Голова  районної ради                                                                                М.С.Левковець

 

 

 

 

Додаток

до рішення 21 сесії районної

ради 7 скликання №

від 15.12.2017 року

 

З В І Т

про виконання плану роботи районної

ради за ІI півріччя 2017 року

 

 

Відповідно до  Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись Регламентом роботи районної ради діяльність Малинської районної ради  в другому півріччі 2017 році була зосереджена на:

посилення впливу депутатів на стан справ у районі; проведення комплексних заходів по управлінню майном спільної власності територіальних громад району;

здійснення заходів по виконанню прийнятих районних програм;

співпраці районної ради з сільськими, Гранітненською селищною радами та районною державною адміністрацією.

 

За звітний період головою районної ради, депутатами, виконавчим апаратом районної ради особлива увага приділялася вдосконаленню сесійної діяльності ради. За цей період проведено 4 сесії районної ради, на яких розглянуто 36 питань та прийнято по них відповідні рішення.

Основні питання, які розглянуті на сесіях:

 

Про хід виконання районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Малинського району на 2013 – 2017 роки

Про згоду на передачу фінансового ресурсу ( медична субвенція) для виконання делегованих повноважень по медичному обслуговуванню населення району

Про внесення змін до районної  програми розвитку та утримання автомобільних доріг на території  Малинського району на 2015-2017 роки

Про прийняття рішення про приватизацію локомотивного депо, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Малинський район, Гранітненська селищна рада, комплекс будівель і споруд № 4.

Про затвердження переліку об’єктів , що підлягають приватизації  у 2017 – 2018 роках

Про передачу матеріальних цінностей у комунальну власність територіальної громади міста Малина

Про передачу матеріальних цінностей з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік

Про внесення змін до районної  Програми «Територіальна оборона»  на 2017 – 2020 роки

Про передачу приміщення бувшої Вишівської  ЗОШ І-ІІ ступенів у комунальну власність територіальної громади Вишівської сільської ради

Про внесення змін до районної Програми фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг, на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2016 – 2017 роках

Про затвердження умов проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед загальноосвітніх навчальних  закладів Малинського району

Про затвердження  Програми діяльності Малинської районної організації ветеранів України на 2017 – 2018 роки

Про результати діяльності Коростишівської місцевої прокуратурати на території Малинського району

Про продовження періоду пільгового проїзду учнів та педагогічних працівників закладів освіти Малинського району

Про внесення змін до рішення районної ради від 17 березня 2017 року №198  «Про встановлення розміру вартості харчування та компенсації виплат дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» та учнів 1-11 класів, батьки яких є учасниками АТО на 2017 рік».

 

Виконавчий апарат районної ради велику увагу звертав на організацію діяльності постійних комісій. За звітний період проведено 8 засідань постійних комісій, на яких розглянуто 67 питань.

Розглянуто спільно із сільськими та селищними головами ряд важливих питань діяльності органів місцевого самоврядування по забезпеченню розвитку підвідомчих територій, зокрема :   про стан утримання та ремонту комунальних доріг району в 2017 році; про шляхи поповнення дохідної частини місцевих бюджетів в поточному році.

 

Працівниками виконавчого апарату надається практична та методична допомога в організації роботи органів місцевого самоврядування.

 

Велика увага під час проведення днів районної ради приділяється стану благоустрою в населених пунктах, належного санітарного стану в закладах культури, освіти, медицини, торгівлі та пожежної безпеки.

 

Керівництво ради, її виконавчий апарат приділяли увагу роботі із зверненнями громадян. За цей період надійшло 25 звернень від жителів району, 14  громадянам виділено матеріальну допомогу на лікування  на суму 36,5 тис.грн. На особистому прийомі в голови районної ради та його заступника побувало 78 жителів району.

 

На офіційному веб-сайті районної ради www.malyn-rayrada.gov.ua  та в засобах масової інформації району постійно висвітлювалася діяльність районної ради та сільських, селищних рад.  Розміщення проектів рішень та рішень районної ради на інтернет - сторінці районної ради набули системності та дають змогу депутатам всіх рівнів та жителям району ознайомитись із діяльністю Малинської районної ради.

 

Голова, заступник голови, виконавчий апарат, депутати районної ради брали участь у відзначенні професійних свят. Кращі працівники району нагороджувалися Грамотами та Подяками районної ради  та районної державної адміністрації без  вручення цінних подарунків, премій.

 

Заступник голови

районної ради                                                                                 Р.В.Ничипоренко

 

Додаток

до рішення 21 сесії районної

ради 7 скликання №

від 15 грудня 2017 року

 

ПЛАН

роботи Малинської районної ради

на І півріччя 2018 року

 

Питання для розгляду районною радою:

 

Звіт виконання районного бюджету за  2017 рік.

 

   Про виконання районної програми розвитку та утримання автомобільних доріг  на території Малинського району на 2015-2017 роки.

 

 Про хід виконання районної Програми поліпшення медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2015 – 2019 роки

 

Про хід виконання районної  комплексної  Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2020 роки

 

Про хід виконання  Комплексної Програми профілактики злочинності у Малинському районі на 2016-2020 роки.

 

Про хід виконання  Програми забезпечення пожежної та  техногенної безпеки, захисту  населення і територій Малинського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

 

Про звіти керівників комунальних підприємств та установ.

 

Про звіт депутата районної ради про виконання рішень ради та депутатську діяльність на території виборчого округу.

 

Про звіти голів постійних комісій районної ради про роботу постійних комісій.

 

 

2. Питання для розгляду на засіданнях президії районної ради

 

2.1.   Про порядок денний сесій районної ради.

 

2.2.   Узгодження проектів рішень ради.

        

3. Питання для вивчення та розгляду постійними комісіями

 

Про стан  фінансового забезпечення бюджетних установ Малинського району в 2018 році.

 

Про проходження опалювального періоду в  закладах освіти, культури та медицини .

 

Про звіти керівників комунальних підприємств та установ.

 

Про реформування місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні

4. Сприяння депутатам районної ради у здійсненні

ними своїх повноважень

4.1.   Навчання депутатів.

 

4.2.   Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів для звітів депутатів.

 

4.3.   Проведення днів депутата .

 

4.4.   Організація прийомів громадян.

 

5. Здійснення взаємодії з місцевими радами та їх органами,  надання методичної та практичної допомоги посадовим особам місцевого самоврядування.

 

5.1.   Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради (за окремим планом).

 

5.2.   Надання методичної допомоги сільським, селищним радам у підготовці та проведенні сесій, навчанні депутатів сільських, селищних рад.

 

5.3.   Проведення семінарів-нарад із сільськими, селищними головами, секретарями та спеціалістами сільських, селищних рад.

 

5.4.   Організація та участь у проведенні заходів до  єдиного "Дня депутата", у відзначенні державних, професійних свят та пам’ятних дат.

6. Організаційно-масові заходи

 

6.1. Участь в організації заходів в області та районі у зв’язку з відзначенням державних та професійних свят.

 

Заступник голови районної ради                                                   Р.В.Ничипоренко

enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0570036
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1146
777
6821
6821
15905
33929
570036

Прогноз сьогодні
1704

9.60%
11.15%
2.67%
0.85%
0.27%
75.47%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Your IP:54.234.228.78

Контакти

Open in new window