МАЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

17.06.2015 № 30

Про проведення перевірки

відповідно до Закону України

«Про очищення влади»

Відповідно до статей 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади» (далі - Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі - перевірка), стосовно посадових осіб районної ради (крім виборних посад) (згідно з додатком), визначивши 18 червня 2015 року датою початку проведення перевірки.

2. Визначити керуючого справами районної ради Малегуса І.Є. та радника голови районної ради з питань юридичного забезпечення Тиднюк О.Ю. відповідальними особами за проведення перевірки.

3. Відповідальним особам за проведення перевірки осіб, стосовно яких проводиться перевірка, ознайомити під підпис з цим розпорядженням.

4. Працівникам, стосовно яких проводиться перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати відповідальним особам за проведення перевірки власноруч написану заяву про те, що до них не застосовуються або застосовуються заборони, визначені частиною третьою або частиною четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них.

5. Керуючому справами районної ради Малегусу І.Є. забезпечити висвітлення даного розпорядження, оприлюднення повідомлення та інформації щодо початку і результатів проведення перевірки, копії заяв та декларацій (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) посадових осіб, стосовно яких проводиться перевірка, на веб-сайті районної ради.

            6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                                         М.І.Савченко

Додаток до

розпорядження голови районної ради

від 17.06.2015р.№30

Список посадових осіб   районної ради,

щодо яких проводиться  перевірка, 

передбачена Законом України “Про очищення влади”

1.Малегус Ігор Євгенович — керуючий справами районної ради

2.Пустовойтенко Олександр Валентинович — радник голови районної ради

3.Тиднюк Олена Юріївна — радник голови районної ради

4.Захарчук Людмила Миколаївна — головний бухгалтер

5.Зайцева Марина Миколаївна — спеціаліст 1 категорії

6.Чапік Лариса Анатоліївна — спеціаліст 1 категорії

 

Керуючий справами                                      І.Є.Малегус

enfrdeitptrues