Welcome to Малинська районна рада   Click to listen highlighted text! Welcome to Малинська районна рада Powered By GSpeech

 

РЕГЛАМЕНТ

роботи районної ради

                Регламент роботи Малинської районної ради (далі – Регламент) визначає порядок діяльності районної ради, її посадових осіб щодо виконання повноважень, встановлених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законодавчими актами.

Розділ І. Загальні положення

Районна рада є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами, а також повноважень, переданих їй сільськими, селищними радами.

Стаття 1. Порядок діяльності районної ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законодавчими актами і цим Регламентом.

Стаття 2. Регламент районної ради є нормативним актом, який передбачає порядок скликання сесії ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії та інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії.

Стаття 3. Засідання районної ради та її постійних комісій проводяться гласно, шляхом публікації їх рішень в районних газетах, трансляції по місцевому телебаченню та радіо, розміщення на веб-сайті районної ради. У разі необхідності рада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання.

Стаття 4. Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій визначається цим Регламентом та Положенням про постійні комісії, що затверджуються радою.

Стаття 5. Районна рада може утворювати тимчасові контрольні комісії у відповідності зі ст.48 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Розділ ІІ. Сесія районної ради

Стаття 6. Районна рада проводить свою роботу сесійно. Сесії районної ради складаються з пленарних засідань, а також засідань постійних комісій, що проводяться між ними.

Стаття 7. Сесія є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу районної ради.

Для визначення її правомочності беруться дані про реєстрацію депутатів, яка проводиться перед початком пленарного засідання.

Стаття 8. Рішення ради приймаються більшістю голосів депутатів від загального складу районної ради, крім випадків, передбачених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” і цим Регламентом.

Рішення з процедурних питань приймаються більшістю голосів депутатів районної ради, присутніх на пленарному засіданні.

Стаття 9. Засідання районної ради і постійних комісій можуть бути закритими за їх рішеннями та у випадках, передбачених чинним законодавством. При необхідності можуть проводитися виїзні засідання ради.

Стаття 10. Першу сесію районної ради скликає територіальна виборча комісія не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради у кількості, яка забезпечує повноважність складу ради відповідно до статті 45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова зазначеної територіальної виборчої комісії, який інформує раду про підсумки виборів депутатів. З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання рада обирає тимчасову президію з числа депутатів ради в кількості не більше п'яти осіб - представників партій (блоків), які набрали найбільшу кількість голосів на виборах. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання голови ради. З часу обрання голови ради він веде пленарні засідання ради.

Наступні сесії скликаються головою районної ради, а при його відсутності – заступником голови ради, в міру необхідності, але не менш одного разу на квартал.

Сесія повинна бути скликана за пропозицією не менш як третини від загальної кількості обраних депутатів ради, а також голови районної державної адміністрації.

Пропозиції про скликання позачергової сесії ради, підписані ініціаторами, подаються голові ради із зазначенням питань та проектами документів, розгляд яких пропонується.

Стаття 11.Для підготовки пропозицій щодо порядку проведення першої сесії новообраної районної ради та питань, які передбачається винести на її розгляд, формування органів районної ради територіальною виборчою комісією створюється робоча група з числа новообраних депутатів ради.

Стаття 12. Розпорядження голови ради про скликання сесії із зазначених питань, які виносяться на розгляд ради, місця і часу проведення сесії оприлюднюються в засобах масової інформації та/або на веб - сайті районної ради, а також направляються індивідуально кожному депутату не пізніше як за десять днів до її відкриття, а у виняткових випадках – не пізніш як за день до сесії.

Стаття 13. Виконавчий апарат ради забезпечує отримання кожним депутатом проектів рішень та інших матеріалів, необхідних для її проведення не пізніш як за 1 день до її відкриття. Документи до позачергової сесії, а також проекти рішень, що внесені не у відповідності до ст. 13 Регламенту, надаються депутатам при їх реєстрації.

Детальніше: Регламент роботи районної ради 7 скликання


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0864015
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
126
374
500
3161
13255
12141
864015

Прогноз сьогодні
960

6.61%
15.34%
8.64%
0.69%
0.22%
68.51%
Online (15 minutes ago):9
9 guests
no members

Your IP:3.235.75.196

Контакти

Open in new window
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech