В рамках Дня відкритих дверей до Міжнародного Дня людей з інвалідністю у Малинському міському центрі зайнятості 27 листопада 2019 року відбувся круглий стіл «Вирішення соціального захисту, працевлаштування та професійної адаптації осіб з інвалідністю, учасниками якого були близько зо осіб.
         Практики та існуючі проблеми в реалізації заходів, спрямованих на розвиток громади та забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, впродовж діалогу обговорювали фахівці служби зайнятості та Олексій Кучинський - перший заступник голови Малинської РДА, Леся Сніцаренко - заступник міського голови, Руслана Ничипоренко – заступник голови районної ради, Сергій Кандиба – голова ГО інвалідів «Велєс», Олександр Задорожній – представник Фонду інвалідів, Наталія Парубець – головний спеціаліст з питань обслуговування осіб з інвалідністю міського УПСЗН та шукачі роботи, що мають обмежені можливості.
         Компетенції працівників для успішної кар`єри з точки зору роботодавців презентував Сергій Сергієнко - представник підприємства «ДАША», яке починає працювати в м. Малині та спеціалізуватиметься на виготовленні хлібо - булочних виробів, де до 100% працівників будуть складати особи з інвалідністю. Під час обговорення з ним було досягнуто домовленості щодо працевлаштування на підприємство в першу чергу осіб з інвалідністю з числа безробітних до 30  осіб.
         Олександ Задорожній -представник Фонду інвалідів в свою чергу також зазначив про створення на території м. Малина нового підприємства, яке також забезпечить робочими місцями до 50 осіб що мають інвалідність.
          На завершення Олена Ярмолицька – колишня безробітна, поділилась враженнями щодо навчання у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (с. Лютіж Київської обл.), де успішно пройшла професійну реабілітацію за робітничою професією та отримала три пропозиції щодо працевлаштування.