В рамках Дня відкритих дверей до Міжнародного Дня людей з інвалідністю у Малинському міському центрі зайнятості 27 листопада 2019 року відбувся круглий стіл «Вирішення соціального захисту, працевлаштування та професійної адаптації осіб з інвалідністю, учасниками якого були близько зо осіб.
         Практики та існуючі проблеми в реалізації заходів, спрямованих на розвиток громади та забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю, впродовж діалогу обговорювали фахівці служби зайнятості та Олексій Кучинський - перший заступник голови Малинської РДА, Леся Сніцаренко - заступник міського голови, Руслана Ничипоренко – заступник голови районної ради, Сергій Кандиба – голова ГО інвалідів «Велєс», Олександр Задорожній – представник Фонду інвалідів, Наталія Парубець – головний спеціаліст з питань обслуговування осіб з інвалідністю міського УПСЗН та шукачі роботи, що мають обмежені можливості.
         Компетенції працівників для успішної кар`єри з точки зору роботодавців презентував Сергій Сергієнко - представник підприємства «ДАША», яке починає працювати в м. Малині та спеціалізуватиметься на виготовленні хлібо - булочних виробів, де до 100% працівників будуть складати особи з інвалідністю. Під час обговорення з ним було досягнуто домовленості щодо працевлаштування на підприємство в першу чергу осіб з інвалідністю з числа безробітних до 30  осіб.
         Олександ Задорожній -представник Фонду інвалідів в свою чергу також зазначив про створення на території м. Малина нового підприємства, яке також забезпечить робочими місцями до 50 осіб що мають інвалідність.
          На завершення Олена Ярмолицька – колишня безробітна, поділилась враженнями щодо навчання у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (с. Лютіж Київської обл.), де успішно пройшла професійну реабілітацію за робітничою професією та отримала три пропозиції щодо працевлаштування.


Календар свят України. Граматика української мови

enfrdeitptrues
0899902
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
493
381
2699
5123
2143
20193
899902

Прогноз сьогодні
552

6.42%
15.89%
8.33%
0.67%
0.21%
68.48%
Online (15 minutes ago):18
18 guests
no members

Your IP:34.232.62.209

No result...