За повідомленням заступника начальника Коростенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  Алли Малегус,  Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) єдиний внесок для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

З 01 січня 2017 року  фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, зобов’язані самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (у 2017 році – 704 грн. на місяць).

Фізичні особи які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума нарахованих страхових внесків менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованим внескам.

 У разі наявності заборгованості із єдиного внеску, неподання звітності до органів Державної фіскальної служби щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в Вашій індивідуальній відомості про застраховану особу буде відсутня інформація про страховий стаж. Що в свою чергу не дасть можливості отримання всіх соціальних виплат, в т. ч. і пенсії, в повному обсязі.

Для отримання інформації щодо своїх персональних даних Ви можете звернутись  до Малинського відділу обслуговування громадян  Коростенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області за адресою: площа Соборна, 12а,                                                          м.  Малин, 11600   та   на Веб – портал Пенсійного фонду України або за контактним  телефоном    5-14-08  та   телефоном   «гарячої» лінії 5-26-43.

enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0541719
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
666
1334
8368
8368
21517
19210
541719

Прогноз сьогодні
1560

10.08%
10.82%
2.71%
0.82%
0.27%
75.30%
Online (15 minutes ago):32
32 guests
no members

Your IP:54.92.193.89

Контакти

Open in new window