Відповідно до рішення Малинської районної ради (двадцять четверта сесія сьомого скликання) від 15 червня 2018 року № 348 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Малинського району  Житомирської області», оголошуються конкурси  на посаду директорів  Владівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів ( заклад розташований за адресою с.Владівка) , та Дубрівської ЗОШ І-ІІ ступенів (заклад розташований в с. Дуброва) Малинського району Житомирської області.

Вимоги до претендентів  на посаду директора:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Призначення керівника закладу загальної середньої освіти здійснюється  за результатами конкурсного відбору, шляхом укладення контракту строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

Оплата праці директора проводиться у відповідності до Наказу Міністерства освіти і науки України № 557 від 26.09.2005 року « Про упорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» ( зі змінами і доповненнями).

Для участі у конкурсі подають такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Малин пл.Соборна 6а Відділ освіти Малинської РДА каб.429. Телефони для консультацій: 5-18-63;      

  5-17-71

Attachments:
Download this file (Перелік питань на конкурс.doc)перелік питань[ ]32 kB
enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0541683
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
630
1334
8368
8368
21481
19210
541683

Прогноз сьогодні
1488

10.08%
10.82%
2.71%
0.82%
0.27%
75.30%
Online (15 minutes ago):27
27 guests
no members

Your IP:54.92.193.89

Контакти

Open in new window