Кожного року в  районі проходить благодійна акція «Милосердя» яка триватиме до грудня місяця. Під час її проведення на благодійний рахунок територіального центру надходять кошти, які спрямовуються на соціальну підтримку пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян. Хочемо подякувати всім тим,  хто залучився до акції та зробили найбільший внесок, а саме: Шуліпенку В.А., Літвінову В.І., Кушнаренку О.В., Мельниченку О.А., Ярошенко Н.М.,  благодійній організації «Хлібний дім» Маргулісу А.М., благодійній організації «Захист дітей Чорнобиля» Штуль Л.О.,  Бабариці П.М., працівникам УПСЗН Малинської РДА, терцентру соц. обслуговування Малинського району, та ін..

Зокрема хочемо подякувати торговій марці «Брусилівські ковбаси» ФОП Компанець М.А. та ФОП Хоменко Л.М., які  надали допомогу м’ясними виробами у привітанні підопічних територіального центру по Горинській сільській раді, з нагоди відзначення  Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Не оминули поза увагою і стареньких, які проживали в Чоповицькому стаціонарному відділенні, а  зараз проживають в Коростенському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці. До них завітали заступник  районної ради, директор територіального центру та музичний колектив «Славія». Підопічних привітали зі святом вручили солодощі та  фрукти,  які були закуплені на кошти зібрані працівниками районної ради в ході благодійної акції.

Хочемо подякувати і колективу  «Славія», які представили чудову концертну програму та подарували хороший піднесений настрій підопічним Коростенського геріатричного пансіонату.   

 Щиро дякуємо вам за проявлений інтерес до життя наших підопічних пенсіонерів. Висловлюємо вам свою подяку за надання благодійної допомоги у вигляді грошових коштів та продуктів харчування .

Успіх акції «Милосердя » був би неможливий без вашого вкладу, і ми говоримо вам величезне спасибі за те, що допомогли нам реалізувати такий захід, який, поза всякими сумнівами потрібен для поліпшення життя пенсіонерів Малинського району.

Ми бажаємо вам процвітання, фінансового благополуччя та успіхів вашим робочим колективам, а також , щоб все добро і щастя, яке ви допомогли принести в світ знедолених, повернулося до вас і вашої сім`ї в багаторазовому розмірі!

Акція «Милосердя» триватиме до грудня місяця.

Всіх небайдужих людей просимо долучитися до благодійної справи.

З повагою директор                                                             Ребренюк М.К.

та колектив територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) 

Малинського району                                                                              


enfrdeitptrues

Календар свят України. Граматика української мови

0570108
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1218
777
6821
6821
15977
33929
570108

Прогноз сьогодні
1680

9.60%
11.15%
2.67%
0.85%
0.27%
75.47%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Your IP:54.234.228.78

Контакти

Open in new window