З початку звітного року виплати пенсій та грошової допомоги забезпечено в повному обсязі та вчасно. Через підприємства поштового зв`язку пенсіонерам м. Малина та Малинського району в травні поточного року виплачено 13204, 3 тис.грн., через банківські установи 20942,4 тис.грн. Фактична потреба на червень 2018 року складає 34513,5 тис.грн. Станом на 19 червня на виплату пенсій спрямовано 25,3 млн. грн, що складає 73% від місячної потреби в коштах. Фінансування  виплат проводиться у відповідності з графіками поденного фінансування виплати пенсій, повідомляє заступник начальника Коростенського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  Алла Малегус.  

З усіх джерел фінансування до бюджету Фонду надійшло 152,8 млн. грн., з яких 3,4 млн. грн. – власні надходження, що на  0,3 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

        Окрім того, відносно  питання перерахунку пенсій з 1 липня цього року.

Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з першого липня зміниться такий показник як прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, що тягне за собою перерахунок пенсій. Але це проміжний перерахунок, оскільки з першого жовтня минулого року було прийнято рішення щодо проведення перерахунку пенсій з урахуванням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, збільшеного на 79 гривень. І на сьогодні всі мінімальні пенсії прораховані, виходячи з величини 1452 гривні. Відтак, даний перерахунок торкнеться осіб, які отримують надбавки до пенсії, відповідно до закону України «Про донорство крові та її компонентів». Перерахунку також підлягають пенсії, які обчислені, виходячи із показника прожиткового мінімуму 1373 гривні. Їх отримують люди, які не мають необхідного страхового стажу.  Відтак, їх пенсія складатиме  1435 грн. Також, з 1 липня поточного року буде переглянута  максимальна пенсійна виплата, яка буде  становити 14350 грн.

   Відповідно до рішення Малинської районної ради (двадцять четверта сесія сьомого скликання) від 15 червня  2018 року № 349 Про затвердження Порядку конкурсного відбору директора та педагогічних працівників комунальної установи «Малинський Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області  Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «МАЛИНСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО –РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вимоги до претендентів  на посаду директора:

- освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси уповноваженого органу управління у встановлений цією частиною строк.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 11600  м. Малин пл.Соборна 6а

Відділ освіти Малинської районної державної адміністрації

Attachments:
Download this file (Питання ІРЦ.doc)Питання[ ]35 kB

Відбулась 24 сесія Малинської районної ради за участю 18 депутатів районної ради, керівництва району, керівників управлінь та відділів РДА, сільських голів, керівників районних служб. Депутати затвердили порядок денний із 23 питань, по усіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення (можна ознайомитись у розділі Рішення веб-сайту).


            Зокрема, внесено зміни у районний бюджет на 2018 рік, а саме:

1.         Спрямувано на проведення витрат 1140160 грн. вільних залишків бюджетних коштів загального фонду  районного бюджету , а саме:

Детальніше: Відбулась 24 сесія Малинської районної ради

     Протягом 12-13 червня проходили засідання постійних комісій районної ради  за участю депутатів районної ради, керівництва району, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників комунальних установ та організацій.  На порядку денному комісій було обговорення проектів рішень районної ради, які рекомендовано голові районної ради винести на розгляд пленарного засідання 15 червня 2018 року.  

    Зокрема,  на пленарне засідання виноситься 23 питання порядку денного ( можна ознайомитись в розділі Проекти рішень).

Збір та заготівля лісових ягід та грибів.

Що потрібно знати

На Малинщині, яка здавна щедра на лісові ягоди і гриби, у розпалі сезон збору чорниці –однієї з найулюбленіших лісових ягід.

Плоди чорниці містять вуглеводи, глюкозу, фруктозу, сахарозу, пектин, багато марганцю, міді, бору, титану, хрому. Вони покращують зір, регулюють функціонування травної системи, застосовуються у лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань.

Вживання грибів, як альтернативного джерела білку, пояснюється в першу чергу бажанням людини урізноманітнити свій харчовий раціон.

Та варто пам’ятати, що територія Малинського району зазнала радіаційного впливу внаслідок  Чорнобилької катастрофи. І хоча трагедія сталася понад 30 років тому, не слід втрачати пильності та настороженості щодо можливості забруднення дарів лісу радіоактивними речовинами.

З метою запобігання придбання радіоактивно забруднених дикорослих ягід та грибів наполегливо рекомендуємо:

– купувати їх лише на організованих ринках, де здійснюється радіологічний контроль продукції;

– вимагати від продавців довідку про вміст радіонуклідів у продукції;

– усім охочим збирати ягоди чорниці, лісові гриби для власного споживання, рекомендуємо перевіряти їх на вміст радіоактивних речовин у лабораторії ветеринарно - санітарної експертизи на ринку, лабораторії МОЗ України (санстанції) та інших лабораторіях;

Зауважуємо, що оцінити рівень радіоактивного забруднення харчових продуктів, в т.ч. дикорослих ягід та грибів, можливо лише за вмістом таких радіоактивних речовин як цезій-137 та стронцій-90, а не рівнями потужності дози радіоактивного випромінювання.

Дбайте про своє здоров’я! Будьте завжди впевнені у якості продукції, що споживаєте.

Контакти

Курси валют

Translate

enfrdeitptrues
0431180
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
252
955
4778
4778
14767
19029
431180

Прогноз сьогодні
384

11.47%
9.23%
3.02%
0.97%
0.30%
75.00%
Online (15 minutes ago):52
52 guests
no members

Your IP:54.158.15.97