У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять третя  сесія сьомого скликання)

від  23 березня 2018 року №

Про закріплення території обслуговування

за закладами освіти району

  Розглянувши лист районної державної адміністрації від 06.02.2018р.№03-1/227 про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району, відповідно до статей 13, 66 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з гуманітарних питань та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Закріпити за закладами освіти району відповідні території обслуговування згідно з додатком.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                   М.С.Левковець

Детальніше: Про закріплення території обслуговування за закладами освіти району 

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять третя  сесія сьомого скликання)

      

від 23 березня  2018 року №

Про створення Комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр»

Малинської районної ради

Житомирської області та

затвердження Статуту

          Розглянувши лист районної державної адміністрації  від 12.02.2018р.. № 03-1/268 про створення Комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області та затвердження Статуту, відповідно до статті 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

ВИРІШИЛА :

 1. 1. Створити Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр»

Малинської районної ради Житомирської області.

        2.Затвердити Статут Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області (додається).

 1. Визначити уповноваженим органом управління інклюзивно-ресурсним центром – відділ освіти районної державної адміністрації.
 2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Коробейник В.В.):

           4.1.Здійснити державну реєстрацію Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області  відповідно до встановленого законодавством порядку.

        4.2. Вчинити дії щодо включення до мережі розпорядника та одержувача коштів районного бюджету Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Малинської районної ради Житомирської області.

 1. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Козленко М.М.) щорічно передбачати фінансування видатків з районного бюджету на утримання Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Малиньської районної ради Житомирської області.
 2. Контроль щодо виконання рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

Голова районної  ради                                                               М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (СТАТУТ_Інклюзивно-ресурсний центр.doc)Статут[ ]102 kB

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

р і ш е н н я

малинської районної ради

(двадцять друга  сесія сьомого скликання)

від  23 березня 2018 року №

 

Про затвердження

списку присяжних

Малинського районного суду

На підставі подання Територіального управління державної судової адміністрації України в  Житомирській області, відповідно до ст.64 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та  ст.  43 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити список присяжних Малинського районного суду Житомирської області в кількості 5 (п’яти) осіб (додається).
 2. Направити дане рішення на адресу Територіального управління державної судової адміністрації України в Житомирській області.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності.

Голова районної ради                                                           М.С.Левковець

Детальніше: Про затвердження списку присяжних Малинського районного суду

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(двадцять третя  сесія сьомого скликання)

      

від 23 березня  2018 року №

Про затвердження районних програм

у галузі соціального захисту

Відповідно до п.16 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання районної державної адміністрації від 12.02.2018р.№03-1/257, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2018р.№10 щодо змін в структурі Малинської районної державної адміністрації,  рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити районну комплексну Програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення на 2018 – 2022 роки (додаток 1).

2.Затвердити районну Програму для забезпечення виконання рішень суду на 2018 – 2019 роки (додаток 2).

3.Затвердити Програму зайнятості населення Малинського району на 2018 – 2020 роки (додаток 3).

Голова районної ради                                                                      М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (Порядок надання допомоги 2018.doc)порядок[ ]56 kB
Download this file (Прогр соцзахисту2018-22.doc)додаток 1[ ]133 kB
Download this file (ПРОГРАМА ЗАЙНЯТІСТЬ 2018 -2020.doc)додаток 3[ ]357 kB
Download this file (Програми по судах на 2017-2018 роки.doc)додаток 2[ ]72 kB

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(двадцять третя сесія сьомого скликання)

      

від 23 березня 2018 року №

Про затвердження розпоряджень

голови районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити розпорядження голови районної ради:

від 28.12.2017 № 79      «Про надання дозволу КП «Архплан» на продовження договору оренди нерухомого майна»;

від 02.02.2018 № 5        «Про надання дозволу КП «Архплан» на укладення договору оренди нерухомого майна».

 (Розпорядження додаються)

Голова районної ради                                                          М.С. Левковець

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(двадцять третя  сесія сьомого скликання)

      

від 23 березня  2018 року №

Про затвердження районних програм

у галузі охорони здоров’я

Відповідно до п.16 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання районної державної адміністрації від 12.02.2018р.№03-1/249, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2018р.№10 щодо змін в структурі Малинської районної державної адміністрації,  рекомендації постійної комісії з  гуманітарних питань та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити районну цільову соціальну Програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2018-2019 роки(додаток 1).

2.Затвердити районну Програму поліпшення медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2018 – 2019 роки (додаток 2).

3.Затвердити районну комплексну Програму фінансування витрат боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018 – 2019 роки (додаток 3).

4.Затвердити Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Малинському районі на 2018 – 2019 роки (додаток 4).

5.Затвердити районну комплексну Програму фінансування потреб протидії захворювання на туберкульоз на 2018 – 2020 роки (додаток 5).

6.Затвердити районну Програму репродуктивне та статеве здоров’я населення Малинського району на 2018 – 2021 роки (додаток 6).

7.Рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 23  «Про Районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції\СНІДу на 2015-2018 роки», від 26 листопада 2014 року № 564  «Про затвердження районної Програми поліпшення медичного обслуговування сільського населення Малинського району на 2015-2019 роки», від 15  грудня  2017 року № 272 «Про районну комплексну Програму фінансування витрат боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018-2019 роки», від 23 грудня 2015 року № 22 «Про Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Малинському районі на 2015-2018 роки», від 15  грудня  2017 року № 273 «Про районну комплексну Програму протидії захворювання на туберкульоз на 2018-2020 роки», від 15  грудня  2017 року № 274 «Про Програму «Репродуктивне та статеве здоров'я населення Малинського району» до 2021 року» вважати такими, що втратили чинність.

Голова районної ради                                                                                М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (Дод1_Програма_ВIЛ_СНIД15_18.doc)додаток 1[ ]130 kB
Download this file (Дод2_Прогр_медобслуговув 18-19.doc)додаток 2[ ]112 kB
Download this file (Дод3_Прогр онкологія_2018-19.doc)додаток 3[ ]84 kB
Download this file (Дод4_Прогр_розвитку_донорства.doc)додаток 4[ ]55 kB
Download this file (Дод5_Прогр_туберкул_2018-2020.doc)додаток 5[ ]119 kB
Download this file (Дод6_Прогр_репрод 18-21.doc)додаток 6[ ]103 kB

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(двадцять третя  сесія сьомого скликання)

      

від 23 березня  2018 року №

Про внесення змін до районної Програми

фінансування компенсаційних виплат  на

надання    пільг  з  послуг  зв’язку,  інших

передбачених    законодавством   пільг  та

компенсацію за пільговий проїзд окремих

категорій  громадян    на 2018 - 2020 роки 

  Відповідно до п.16 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання районної державної адміністрації від 12.02.2018р.№03-1/262, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.01.2018р.№10 щодо змін в структурі Малинської районної державної адміністрації,  рекомендації постійної комісії районної ради з  питань законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та з питань бюджету, планування і комунальної власності,   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Внести зміни до районної Програми фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян   на 2018 - 2020 роки,  затвердженої рішенням 21 сесії Малинської  районної  ради сьомого скликання   від 15 грудня  2017 року № 279, а саме викласти в новій редакції:

-  районну   Програму фінансування компенсаційних виплат на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих  категорій громадян   на 2018 - 2020 роки, що додається;

- додаток 1  до   районної   Програми    фінансування компенсаційних виплат  на надання пільг з  послуг  зв’язку,  інших    передбачених законодавством пільг  та компенсацію за пільговий проїзд окремих  категорій громадян   на  2018 - 2020 роки «Порядок здійснення компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян», що додається;

- додаток 1 до Порядку здійснення компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій  «Договір про відшкодування витрат  за пільгове перевезення автомобільним транспортом окремих  категорій громадян на  маршрутах загального користування», що додається.

   Голова районної ради                                                            М.С.Левковець

Attachments:
Download this file (2 ПОРЯДОК проїзд.doc)порядок[ ]64 kB
Download this file (3 додаток 1 до Порядку (договір).doc)додаток [ ]77 kB
Download this file (ПРОГРАМА ФІНАНСУВАННЯ.doc)Програма[ ]88 kB

Контакти

Курси валют

Translate

enfrdeitptrues
0355035
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
381
534
915
2964
7829
14328
355035

Прогноз сьогодні
624

12.82%
8.63%
3.31%
1.09%
0.31%
73.84%
Online (15 minutes ago):40
40 guests
no members

Your IP:54.92.197.82