ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

МАЛИНСЬКА РАЙОННА  РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

(____________________ сесія сьомого скликання)

від  ________ 2018 року №

Про тимчасовий порядок видалення

дерев,  кущів газонів і квітників за межами населених

пунктів на території Малинського району 

Розглянувши лист Малинської райдержадміністрації від 23.02.2018 р.№03-1/341, з  метою забезпечення належного контролю за використанням об’єктів рослинного світу на території Малинського району до законодавчого врегулювання видалення зелених насаджень за межами населених пунктів, керуючись статтею 6 Закону України «Про рослинний світ», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціально-економічного  розвитку села, з питань промисловості, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та екології, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Тимчасовий порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів на території Малинського району ( додаток 1).
  2. Затвердити Типовий договір про надання послуг з видалення зелених насаджень ( додаток 2).
  3. Малинській районній державній адміністрації, Гранітненській селищній, сільським радам забезпечити дотримання процедури видалення дерев та кущів за межами населених пунктів на території Малинського району відповідно до затвердженого тимчасового порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів, соціально-економічного розвитку села, з питань промисловості, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та екології.

Голова районної ради                                                               М.С.Левковець

   Відповідно до вимог Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» (далі – Закон) головою районної ради утворюється робоча комісія з питань прискореного перегляду регуляторних актів (далі - робоча комісія).

   Згідно із ч. 3 ст. 3 Закону до складу робочої комісії включаються на паритетних засадах депутати відповідної ради, посадові особи апарату сільської, селищної, міської ради, виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, виконавчого апарату районної у місті, районної, обласної ради, виконавчого комітету районної у місті ради, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики, територіальних органів Антимонопольного комітету України, Міністерства юстиції України та інших центральних органів виконавчої влади, а також представники об''єднань суб''єктів господарювання, роботодавців, громадських організацій споживачів (об''єднань споживачів), наукових установ та окремі фахівці (за згодою).

    На підставі цього, з метою врахування ініціатив об''єднань суб''єктів господарювання, об’єднань роботодавців, громадських організацій споживачів (об''єднань споживачів), наукових установ та окремих фахівців, пропонуємо у строк до 1 лютого 2011 року надати до виконавчого апарату районної ради за адресою: м. Малин, пл. Соборна, 6-а, кім. 321 пропозиції щодо кандидатур для входження до складу робочої комісії та участі у її роботі, зазначивши призвіще, ім’я, по батькові та назву посади (у разі наявності) кандидата.

Контакти

Курси валют

Translate

enfrdeitptrues
0393187
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
392
235
3215
3215
10543
20384
393187

Прогноз сьогодні
408

12.10%
8.90%
3.14%
1.03%
0.31%
74.52%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Your IP:54.198.134.127