Сільські ради

Голова / Секретар

Телефони

Будовороб’ївська

Голова:
Навроцький Анатолій Броніславович

9-92-42
68-5-11

Секретар:
Ковальчук Ірина Павлівна

9-92-42
д.99-2-37

Вишівська

Голова:
Самородов Сергій Володимирович

9-56-31

Секретар:
Ходимчук Галина Петрівна

9-56-31

Владівська



Голова:
Баранівський Віктор Петрович

9-52-31
68-5-02

Секретар:

Лавринчук Тетяна Анатоліївна

9-52-31

Ворсівська

 

 

Голова:
Підручний Петро Михайлович

9-22-98
9-22-42

Секретар:
Пилипенко Любов Василівна

9-22-98
9-22-42

Головківська

 

 

Голова:

Назаренко Надія Володимирівна

96-2-31

Секретар:

9-62-31

Горинська

Голова:
Омельченко Володимир михайлович

5-28-40

Секретар:
Харченко Марія Антонівна

6-12-89

Дібрівська

Голова:
Лакей Василь Миколайович

9-03-35
9-03-42

Секретар:

Мельниченко Надія Олександрівна

9-03-35
9-03-42

Іванівська

Голова:
Давиденко Надія Броніславівна

9-57-35

Секретар:
Миколаєнко Наталія Степанівна

9-57-35
68-5-17

Ксаверівська

Голова:
Гаращук Василь Іванович

9-55-42

Секретар:
Комарчук Наталія Олексіївна

9-55-42

Луківська

Голова:
Венглівський Іван Андрійович

68-5-27
9-54-31

Секретар:

Лось Аліна Олександрівна

9-54-31

Любовицька

Голова:
Мельник Віктор Григорович

68-5-16

Секретар:
Василенко Любов Петрівна

5-31-40

Малинівська

 

Голова:
Парфіненко Наталія Юрівна

9-82-31

Секретар:

9-82-31

Морозівська

 

Голова:

Корбут Ярослав Анатолійович

6-34-42

Секретар:Олексієнко Марія Павлівна

6-34-42

Недашківська

 


Голова:
Недашківський Валерій Іванович

9-51-42
9-51-45

Секретар:
Снегур Галина Володимирівна

9-51-42
9-51-45

Нововороб’ївська


Голова:
Тимошенко Микола іванович

9-12-31

Секретар:
Степаненко Світлана Сергіївна

9-12-31

Пиріжківська

 


 Голова: Ярмоченко Ігор Віталійович

9-32-31

Секретар:
Олексієнко Зоя   Миколаївна

9-32-31

Скуратівська

 

Голова:
Строга Оксана Іванівна

6-33-35

Секретар:
Дударенко Ірина Рустемівна

6-33-35

Слобідська

Голова:
Єщенко Микола Миколайович

5-33-40

Секретар:

6-36-35

Старовороб’ївська

 

Голова:

Дубас Людмила Іванівна

9-92-34
9-93-35

Секретар:

9-92-34

Українківська

 

Голова:

Друзь Сергій Миколайович

5-15-31

Секретар:
Терещук Альона Миколаївна

6-52-42

Устинівська

 

Голова:

Кириченко Валентин Васильович

6-31-31

Секретар:
Струтинська Світлана Михайлівна

6-31-31

Федорівська

 

Голова:
Саміла Олександр Андрійович

6-92-75

Секретар:
Гавриленко Ніла Миколаївна

6-92-75

Чоповицька селищна ОТГ

 

Голова:

Філоненко Михайло Миколайович

 

7-31-31

Секретар:
Дєньгаєва Ніна Олександрівна

7-31-42

Гранітненська селищна

Голова:
Курса Микола Іванович

9-53-80

Секретар:
Михалкова Олена Валерівна

9-53-80

 

 

Житомирська обл., Малинська міська рада

Кількісний склад ради 34
Кількість обраних 34

 Загальні відомості про результати голосування                 станом на 14.00 год 04.11.2015 року

Найменування партії К-сть голосів, поданих за місцеву організацію політичної партії К-сть отриманих депутатських мандатів К-сть отриманих депутатських мандатів, що залишились вакантними
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 2730 13 0
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1950 9 0
Народна Партія 837 4 0
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 521 3 0
Політична партія "Сила людей" 703 3 0
Радикальна партія Олега Ляшка 480 2 0
Політична Партія "Опозиційний блок" 311 0 0
Політична партія "Нова держава" 213 0 0
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 422 0 0
Патріотична партія України 380 0 0

 Відомості про обраних

Найменування партії Кількість обраних %
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 13 38.24
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 9 26.47
Народна Партія 4 11.76
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 3 8.82
Політична партія "Сила людей" 3 8.82
Радикальна партія Олега Ляшка 2 5.88
№ ТВО за яким закріплено Прізвище, ім'я, по батькові                                                    Відомості Голосів ЗА у ТВО    %
                                                                           ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
16 Мороз Віталій Вікторович Громадянин України, народився 21.10.1982 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ металобази "Будметінвест", директор, місце проживання: м.Малин 166 56,8493
14 Мороз Галина Іванівна Громадянка України, народилася 22.08.1959 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, пенсіонер, місце проживання: м.Малин 130 56,0345
31 Прокопчук Валерій Володимирович Громадянин України, народився 27.03.1958 р., освіта вища, безпартійний, Малинське стоматологічне об’єднання, лікар-стоматолог, місце проживання: м.Малин 116 48,5356
15 Данелян Давид Дарчоєвич Громадянин України, народився 26.09.1953 р., освіта вища, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Малин 131 43,9597
28 Карпенко Сергій Васильович Громадянин України, народився 21.07.1982 р., освіта вища, безпартійний, Малинське РКП з технічної інвентаризації Житомирської облради, начальник, місце проживання: м.Малин 161 41,7098
10 Лісовський Юрій Володимирович Громадянин України, народився 14.12.1967 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Юнігран", начальник дробарно-сортувального цеху, місце проживання: м.Малин 113 37,6667
24 Гуцалюк Ольга Михайлівна Громадянка України, народилася 26.06.1958 р., освіта загальна середня, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ТОВ "МалинЕнер-гоінвест", оператор КНС №2, місце проживання: м.Малин 126 37,3887
17 Данелян Артур Давидович Громадянин України, народився 11.08.1978 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Будівельна кампанія "Данко"", директор, місце проживання: м.Малин 116 37,0607
11 Мельник Олег Васильович Громадянин України, народився 29.08.1984 р., освіта вища, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", ПАТ "Малинський дослідно-експерементальний завод", головний енергетик, місце проживання: м.Малин 81 36,8182
22 Кисельчук Дмитрій Васильович Громадянин України, народився 09.08.1981 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Малин 112 35,8974
27 Гордієнко Олександр Миколайович Громадянин України, народився 26.07.1975 р., освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: м.Малин 84 35,7447
21 Венгель Світлана Михайлівна Громадянка України, народилася 17.03.1970 р., освіта вища, безпартійна, Малинський лісотехнічний коледж, викладач, голова профкому, місце проживання: м.Малин 62 35,6322
34 Фещенко Микола Іванович Громадянин України, народився 08.04.1958 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Райагрошляхбуд", директор, місце проживання: м.Малин 80 35,2423
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Перший кандидат Мороз Олена Мирославівна Громадянка України, народилася 30.05.1978 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Малинська міська рада, секретар, місце проживання: м.Малин    
33 Столяр Олександр Васильович Громадянин України, народився 19.06.1960 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФОП, місце проживання: м.Малин 98 43,5556
8 Грибан Василь Анатолійович Громадянин України, народився 12.05.1959 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Малинський професійно-технічний ліцей, майстер, місце проживання: м.Малин 90 40,3587
29 Старжинський Ігор Олександрович Громадянин України, народився 05.05.1992 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФОП, місце проживання: м.Малин 110 35,1438
9 Копилова Анна Вікторівна Громадянка України, народилася 13.06.1987 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Виконком Малинської міської ради, начальник відділу, місце проживання: м.Малин 47 34,3066
25 Романішена Ірина Миколаївна Громадянка України, народилася 28.10.1976 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Редакція газети "Малинські новини", журналіст, місце проживання: м.Малин 99 34,1379
18 Омельченко Максим Аркадійович Громадянин України, народився 07.01.1974 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФБП НБУ, завідувач спецсектору, місце проживання: м.Малин 91 33,7037
12 Каленський Ігор Юрійович Громадянин України, народився 14.05.1976 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець, місце проживання: м.Малин 37 32,4561
19 Андрійцев Олександр Миколайович Громадянин України, народився 29.10.1958 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Малинський міськрайонний центр ПМСД, головний лікар, місце проживання: м.Малин 70 29,7872
Народна Партія
Перший кандидат Чушенко Сергій Васильович Громадянин України, народився 13.07.1972 р., освіта вища, безпартійний, Фабрика банкнотного паперу НБУ, заступник начальника цеху банкнотного та захищеного паперу, місце проживання: м.Малин    
30 Ситайло Олександр Григорович Громадянин України, народився 17.08.1986 р., освіта вища, член Народної Партії, ТОВ "Люкс.Нет", начальник відділу маркетингу, місце проживання: м.Малин 85 25,3731
7 Добридень Олександр Миколайович Громадянин України, народився 01.05.1981 р., освіта вища, член Народної Партії, Державна фіто-санітарна інспекція Житомирської області, провідний спеціаліст-державний фіто- санітарний інспектор, місце проживання: м.Малин 54 22,3140
3 Лукашенко Віталій Анатолійович Громадянин України, народився 05.04.1976 р., освіта вища, безпартійний, Фабрика банкнотного паперу НБУ, провідний інженер-програміст сектору АСУ, місце проживання: м.Малин 53 18,4669
Політична партія "Сила людей"
Перший кандидат Цьоха Віталій Васильович Громадянин України, народився 01.01.1983 р., освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", ФОП, місце проживання: м.Малин    
8 Єщенко Руслан Миколайович Громадянин України, народився 12.12.1972 р., освіта вища, безпартійний, ММРТМО, лікар, місце проживання: м.Малин 30 13,4529
17 Степанова Ганна Миколаївна Громадянка України, народилася 01.11.1981 р., освіта вища, член Політичної партії "Сила людей", Морозівська ЗОШ, заступник директора, місце проживання: м.Малин 42 13,4185
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Перший кандидат Федоренко Василь Михайлович Громадянин України, народився 26.09.1958 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Клуб кікбоксингу "Файтер", президент, місце проживання: м.Малин    
26 Матер’ян Микола Якович Громадянин України, народився 17.03.1971 р., освіта загальна середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Церква ХВР, пастор, місце проживання: м.Малин 28 11,5702
1 Задорожній Олександр Вікторович Громадянин України, народився 21.08.1964 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Малинський фонд інвалідів, директор, місце проживання: м.Малин 30 10,0671
Радикальна партія Олега Ляшка
Перший кандидат Дмуховська Ірина Миколаївна Громадянка України, народилася 19.12.1957 р., освіта професійно-технічна, член Радикальної партії Олега Ляшка, пенсіонер, місце проживання: м.Малин    
2 Гавриленко Володимир Михайлович Громадянин України, народився 28.05.1958 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФОП, місце проживання: м.Малин 41 13,9456
Малинський р-н, Барвінківська сільська рада Недашківська Людмила Миколаївна Самовисування Громадянка України, народилася 05.11.1971 р., освіта вища, безпартійна, Барвінківська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: С.Новобратське
Малинський р-н, Будо-Вороб'ївська сільська рада Навроцький Анатолій Броніславович Самовисування Громадянин України, народився 23.02.1960 р., освіта вища, безпартійний, Будо-Вороб’ївська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Будо-Вороб’ї
Малинський р-н, Вишівська сільська рада Самородов Сергій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 14.02.1974 р., освіта вища, безпартійний, Вишівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с. Вишів
Малинський р-н, Владівська сільська рада Баранівський Віктор Петрович Самовисування Громадянин України, народився 24.10.1978 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працюючий, Владівський сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Владівка
Малинський р-н, Ворсівська сільська рада Підручний Петро Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 04.08.1957 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Ворсівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Ворсівка
Малинський р-н, Головківська сільська рада Ярмоченко Ігор Віталійович Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, народився 29.09.1961 р., освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", Головківська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: м. Малин
Малинський р-н, Горинська сільська рада Омельченко Володимир Михайлович Самовисування Громадянин України, народився 23.08.1957 р., освіта вища, безпартійний, Горинська с/р, Сільський голова Горинської с/р, місце проживання: Житомирська обл., м.Малин
Малинський р-н, Дібрівська сільська рада Лакей Василь Микола-Йович Самовисування Громадянин України, народився 24.02.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Дібрівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Лісна Колона
Малинський р-н, Іванівська сільська рада Давиденко Надія Броніславівна Самовисування Громадянка України, народилася 13.02.1966 р., освіта вища, безпартійна, Іванівська с/р, голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Іванівка
Малинський р-н, Йосипівська сільська рада Шоботенко Галина Адольфівна Самовисування Громадянка України, народилася 21.07.1972 р., освіта вища, член Народної Партії, Йосипівська сільська рада Малинського району Житомирської області, Сільський голова, місце проживання: с. Йосипівка Малинський район Житомирська область
Малинський р-н, Ксаверівська сільська рада Гаращук Василь Іванович Самовисування Громадянин України, народився 14.04.1963 р., освіта загальна середня, безпартійний, Ксаверівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Савлуки Малинський район Житомирська область
Малинський р-н, Луківська сільська рада Венглівський Іван Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 19.01.1965 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Луківська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Буки
Малинський р-н, Любовицька сільська рада Мельник Віктор Григорович Самовисування Громадянин України, народився 17.05.1960 р., освіта вища, безпартійний, Сільська рада, голова, місце проживання: С.Любовичі
Малинський р-н, Малинівська сільська рада  Парфіненко Наталія Юріївна  Самовисування  Громадянка України, народилася 31.08.1987 р., освіта вища, безпартійна, Малинівська сільська рада, Секретар, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Малинівка
Малинський р-н, Морозівська сільська рада Корбут Ярослав Анатолійович Самовисування Громадянин України, народився 16.10.1979 р., освіта вища, член Народної Партії, Морозівська ЗОШ I-II ступенів, Вчитель, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Морозівка
Малинський р-н, Недашківська сільська рада Недашківський Валерій Іванович Самовисування Громадянин України, народився 06.03.1972 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Недашківська сільська рада, голова, місце проживання: с.Недашки, Малинський р-н, Житомирська обл.
Малинський р-н, Нововороб'ївська сільська рада Тимошенко Микола Іванович Самовисування Громадянин України, народився 05.12.1956 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Нововороб’ївська сільська рада, Голова, місце проживання: м. Малин Житомирської обл..
Малинський р-н, Пиріжківська сільська рада Марченко Анатолій Васильович Самовисування Громадянин України, народився 22.06.1967 р., освіта вища, безпартійний, Пиріжківська сільська рада, сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Пиріжки
Малинський р-н, Скуратівська сільська рада Строга Оксана Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 19.05.1969 р., освіта вища, член Народної Партії, Скур. ЗОШ, Вчитель, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Скурати
Малинський р-н, Слобідська сільська рада Єщенко Микола Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 25.05.1959 р., освіта вища, безпартійний, Слобідська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Гамарня
Малинський р-н, Старовороб'ївська сільська рада Дубас Людмила Іванівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.03.1972 р., освіта вища, безпартійна, Старовороб’ївська сільська рада, голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Старі Вороб’ї
Малинський р-н, Українківська сільська рада Друзь Сергій Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 14.10.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Будинок культури с.Українка, Худ. керівник, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Українка
Малинський р-н, Устинівська сільська рада Кириченко Валентин Васильович Самовисування Громадянин України, народився 21.06.1971 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Устинівська сільська рада, головний бухгалтер, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, с.Устинівка
Малинський р-н, Федорівська сільська рада Саміла Олександр Андрійович Самовисування Громадянин України, народився 10.05.1965 р., освіта вища, безпартійний, Сільська рада, Голова сільради, місце проживання: Житомирська обл. Малинський р-н, с.Федорівка
Малинський р-н, Шевченківська сільська рада Кононученко Олена Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 05.10.1965 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Шевченків-ська сільсь- ка рада, Сільський голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н,
Малинський р-н, Гранітненська селищна рада Курса Микола Іванович Самовисування Громадянин України, народився 09.02.1977 р., освіта вища, безпартійний, Гранітненська селищна рада, Селищний голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, смт Гранітне
Малинський р-н, Чоповицька селищна рада Філоненко Михайло Миколайович Самовисування Громадянин України, народився 21.11.1976 р., освіта вища, безпартійний, Чоповицька с/р, голова, місце проживання: Житомирська обл., Малинський р-н, смт. Чоповичі

Малинська міська рада

ПІБ   Ким висунуто   К-сть голосів ЗА   % голосів ЗА
Шостак Олексій Григорович   політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"   3422   40,4587
             
Савченко Микола Іванович   Самовисування   1745   20,6314
Противень Михайло Борисович   Самовисування   676   7,9924
Федоренко Василь Михайлович   ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"   672   7,9451
Гордін Тетяна Анатоліївна   Самовисування   650   7,685
Карпук Анатолій Ілліч   Самовисування   603   7,1293
Стельмах Сергій Володимирович   Політична Партія "Опозиційний блок"   402   4,7529
Кондрачук Анатолій Юрійович   Самовисування   288   3,4051

Контакти

Курси валют

Translate

enfrdeitptrues
0325840
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
150
410
3094
3094
8409
17023
325840

Прогноз сьогодні
552

13.48%
8.32%
3.43%
1.11%
0.33%
73.33%
Online (15 minutes ago):60
60 guests
no members

Your IP:54.227.51.103