05 квітня 2017 року відбулася нарада із сільськими, селищним головами, яку провели голова Малинської районної ради Левковець М.С. та перший заступник голови Малинської державної адміністрації Кучинський О.П.

Під час наради обговорювалися питання:

-Про благоустрій населених пунктів та санітарної очистки території району.

У рамках цього питання виступили голова Малинської ради Левковець М.С. та перший заступник голови Малинської державної адміністрації Кучинський О.П., які довели до присутніх інформацію щодо виконання заходів з благоустрою територій сільських, селищної рад, приведення зупинок громадського транспорту до відповідних санітарних норм та подальшої співпраці районної ради, райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, у сфері забезпечення належного благоустрою населених пунктів району.

-Про стан законності та правопорядку у сфері використання лісових ресурсів, їх належної охорони від незаконних порубок.

Заступник голови райдержадміністрації Сивко В.В., довів до уваги присутніх, щодо вжитих заходів з метою профілактики та недопущення вчинення вказаних злочинів на території Малинського району.

-Про стан та ремонт автомобільних доріг.

    З даного питання перед головами сільських та селищних рад виступив перший заступник голови Малинської державної адміністрації Кучинський О.П., звернув свою увагу на тому, що на території  Малинського району, дороги нині знаходяться у вкрай незадовільному стані, пошуку джерел фінансових ресурсів, необхідних для виконання відповідних функцій. Тому голови територіальних громад району спільними зусиллями у співпраці з керівниками підприємств всіх форм власності повинні прийняти активну участь в ремонті доріг, які проходять через населені пункти.

-Про стан захворюваності на туберкульоз в районі та визначення заходів щодо профілактики захворювання.

Заступник голови райдержадміністрації Сивко В.В., довів до уваги присутніх, про загрозливу епідеміологічну ситуацію захворювання на туберкульоз в районі. З метою зниження рівня захворюваності та смертності від туберкульозу в районі будуть проведені профілактичні флюорографічні огляди згідно графіку.

-Про зміни до Бюджетного кодексу України.

Доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Козленко М.М., вона закцентувала увагу присутніх на визначення основних джерел формування і напрямів використання бюджетів.

На нараді також було розглянуто ряд інших важливих питань щодо забезпечення життєдіяльності району.

Контакти

Курси валют

Translate

enfrdeitptrues
0513435
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
311
409
720
3385
12443
20382
513435

Прогноз сьогодні
384

10.60%
9.49%
2.78%
0.86%
0.28%
75.99%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Your IP:54.224.247.42